Sme angažovaní

Nadácia Orange

Nadácia Orange

Naše filantropické a charitatívne aktivity realizujeme prostredníctvom Nadácie Orange. Jej činnosť sa strategicky zamerala na podporu verejnoprospešných projektov a iniciatív v troch prioritných oblastiach: digitálne zručnosti, aktívna komunita a duševné zdravie.

Cena Nadácie Orange

Cena Nadácie Orange

Jedinečným projektom nadácie je udeľovanie prestížneho ocenenia mimovládnym neziskovým organizáciám za líderstvo, odvahu, spoločenský prínos a dlhodobú snahu prispieť k riešeniu aktuálnych potrieb spoločnosti v oblastiach, ktoré programovo podporujeme.

Lab powered by Nadácia Orange

Lab powered by Nadácia Orange

Otvorili sme Lab, kreatívno - komunitný priestor v Starej Tržnici v Bratislave, kde sa môžu stretávať a naberať nové digitálne zručnosti študenti, mladí profesionáli, ale aj široká verejnosť. Príďte si k nám vyskúšať napríklad 3D tlačiareň. www.lab.cafe

Rovnosť príležitostí

Rovnosť príležitostí

Stali sme sa súčasťou iniciatívy skupiny Orange s názvom GEE&IS audit – The Gender Equality European and International Standard a získali sme Medzinárodný európsky certifikát rodovej rovnosti. Opakovane sme ocenení aj titulom Top Employer Slovakia a Top Employer Europe.

Projekt Meet the Heroes

Sme hrdým strategickým partnerom portálu “Heroes”, ktorý neúnavne prispieva k širšiemu povedomiu o osobnostiach, ktorým záleží na našej krajine. Sledujte talentovaných a zároveň zodpovedných ľudí z biznisu, kultúry, športu, či neziskového priestoru. https://www.heroes.sk/ 

Naše technológie pomáhajú

Darcovské smsky
Už od roku 2001 poskytujeme našu technológiu pre mobilné finančné zbierky, prostredníctvom ktorých pomáhame tam, kde je to potrebné a prispievame tak k rozvoju individuálneho darcovstva. Prezrite si prebiehajúce aj ukončené zbierky.

Linka 116 000
Podporujeme krízovú európsku linku 116 000 pre hľadané a nezvestné deti. Tiesňová linka 116 000 je napojená na národné organizácie, na Slovenku ju prevádzkuje Linka detskej istoty, ktorá prevádzkuje aj nonstop krízovú linku 116 111.

SDG
Ako člen skupiny Orange chceme tiež prispievať k napĺňaniu SDG- 17 cieľov trvalo udržateľného rozvoja.

Stiahnite si aplikáciu SDGs in Action.