Kontaktovať Orange

Orange web - vaša najbližšia predajňa

Spoľahnite sa na moderné digitálne služby od Orangeu, vďaka ktorým vybavíte takmer všetko jednoducho a rýchlo aj v našej online predajni. Objavte výhody využívania digitálnych služieb.

Platby faktúr či nabitie kreditu

Nákup služby alebo zariadenia

Nastavenie vášho účtu a kontrola spotreby

Aktivácia, deaktivácia a zmena služieb

Kontakty pre vás

Zákaznícka linka 905

Zo SR: 905

Z iných sietí alebo zo zahraničia: +421 905 905 905

Hovory sú spoplatnené podľa aktuálneho cenníka Orange Slovensko.

Na našej Zákazníckej linke nájdete nepretržite, 24 hodín denne, automatizované informácie o aktuálnej spotrebe, sume na úhradu a platobných údajoch pre realizovanie platby. Pomôžeme Vám so zablokovaním a odblokovaním SIM karty a s vydaním PUK kódu, potrebným pre odblokovanie Vášho zariadenia.

Okrem uvedeného sú Vám, v čase od 08:00 do 21:00, k dispozícii naši operátori, ktorí Vám radi poradia s vybavením Vašej požiadavky a ochotne poskytnú informácie o našich produktoch a službách.

Expert linka 14 905

Zo SR: 14 905

Z iných sietí alebo zo zahraničia: +421 917 905 905

Hovory sú spoplatnené podľa aktuálneho cenníka Orange Slovensko.

Máte problém s nastavením telefónu, routera, televízie či niektorej z našich služieb? Na Expert linke Vám naši odborníci radi pomôžu počas pracovných dní a sobôt od 08:00 do 21:00.

Väčšinu problémov ľahko vyriešite v sekcii Návody a nastavenia.

Kontaktuje nás cez Chat

Kontaktovať nás môžete aj cez Facebook Orange, Messenger alebo aj priamo na webe cez četovacie okno, ktoré sa nachádza v sekcií pomoc a podpora.

Špeciálne kontakty

Kontakt pre médiá

Ak ste novinár, kontaktujte nás, prosím, na adrese nižšie. Ak ste zákazník, Vašu požiadavku smerujte, prosím, sem. Rovnako môžete navštíviť aj stránku nášho tlačového centra, kde sa dozviete všetky dôležité informácie o našej spoločnosti.

Hovorkyňa: Alexandra Piskunová
E-mail: press@orange.sk

Formulár pre Verejné obstarávanie a Verejné obchodné súťaže

Organizujete verejné obstarávanie a chceli by ste nás v rámci neho osloviť? Povedzte nám o svojom projekte viac a vyplňte, prosím, tento formulár. Vopred ďakujeme za váš záujem. Formulár je určený výlučne pre verejných obstarávateľov a iní zákazníci nebudú kontaktovaní spätne. V prípade potreby kontaktovania, použite prosím formulár nižšie.

Otvoriť formulár

Kontaktný formulár

Ak máte akékoľvek pripomienky, otázky či postrehy k nám a našim službám, napíšte ich do tohto formulára.

Vzhľadom na zvýšený počet požiadaviek zákazníkov sme museli pristúpiť k obmedzenému režimu v rámci podpory zákazníkov. Z tohto dôvodu je možné, že vybavenie vašej požiadavky bude trvať dlhšiu dobu ako štandardne.

Ďakujeme za pochopenie a trpezlivosť.

Otvoriť formulár

Ochrana osobných údajov

Ak ste existujúci zákazník Orange Slovensko, a.s., Vašu požiadavku ohľadom ochrany osobných údajov smerujte, prosím, sem. Ako nezákazník môžete navštíviť náš kontaktný formulár. V ostatných prípadoch sa prosím obráťte na DPO (Data Privacy officer) našej spoločnosti.

Orange Slovensko a.s.

Sídlo spoločnosti:
Metodova 8
821 08 Bratislava
Slovenská republika

IČO: 35697270
DIČ: 2020310578
zapísaná v obchodnom registri
Okresného súdu Bratislava I,
oddiel: Sa, vložka číslo 1142/B