Kontaktovať Orange

Orange web - vaša najbližšia predajňa

Spoľahnite sa na moderné digitálne služby od Orangeu, vďaka ktorým vybavíte takmer všetko jednoducho a rýchlo aj v našej online predajni. Objavte výhody využívania digitálnych služieb.

Platby faktúr či nabitie kreditu

Nákup služby alebo zariadenia

Nastavenie vášho účtu a kontrola spotreby

Aktivácia, deaktivácia a zmena služieb

ilustračná mapa Orange predajne

Informácie o zmene otváracích hodín a zmene miest predajní

Aktuálne zmeny predajní Orange

Naše predajné miesta sú aj naďalej otvorené. Vzhľadom na súčasnú situáciu však niektoré predajne zmenili svoju polohu a otváracie hodiny.

Zákaznícka linka 905

Zo SR: 905

Z iných sietí alebo zo zahraničia: +421 905 905 905

Na našej Zákazníckej linke nájdete nepretržite, 24 hodín denne, automatizované informácie o aktuálnej spotrebe, sume na úhradu a platobných údajoch pre realizovanie platby. Pomôžeme Vám so zablokovaním a odblokovaním SIM karty a s vydaním PUK kódu, potrebným pre odblokovanie Vášho zariadenia.

Okrem uvedeného sú Vám, v čase od 08:00 do 21:00, k dispozícii naši operátori, ktorí Vám radi poradia s vybavením Vašej požiadavky a ochotne poskytnú informácie o našich produktoch a službách.

Kontakt pre médiá

Ak ste novinár, kontaktujte nás, prosím, na adrese nižšie. Ak ste zákazník, Vašu požiadavku smerujte, prosím, sem . Rovnako môžete navštíviť aj stránku nášho tlačového centra , kde sa dozviete všetky dôležité informácie o našej spoločnosti.

Hovorkyňa: Alexandra Piskunová
E-mail: press@orange.sk

Ochrana osobných údajov

Ak ste existujúci zákazník Orange Slovensko, a.s., Vašu požiadavku ohľadom ochrany osobných údajov smerujte, prosím, sem. Ako nezákazník môžete navštíviť náš kontaktný formulár. V ostatných prípadoch sa prosím obráťte na DPO (Data Privacy officer) našej spoločnosti.

Expert linka 14 905

Zo SR: 14 905

Z iných sietí alebo zo zahraničia: +421 917 905 905

Máte problém s nastavením telefónu, routera, televízie či niektorej z našich služieb? Na Expert linke Vám naši odborníci radi pomôžu počas pracovných dní a sobôt od 08:00 do 21:00.

Väčšinu problémov ľahko vyriešite v sekcii Návody a nastavenia.

Formulár pre Verejné obstarávanie a Verejné obchodné súťaže

Organizujete verejné obstarávanie a chceli by ste nás v rámci neho osloviť? Povedzte nám o svojom projekte viac a vyplňte, prosím, tento formulár. Vopred ďakujeme za váš záujem. Formulár je určený výlučne pre verejných obstarávateľov a iní zákazníci nebudú kontaktovaní spätne. V prípade potreby kontaktovania, použite prosím formulár nižšie.

Otvoriť formulár

Kontaktný formulár

Ak máte akékoľvek pripomienky, otázky či postrehy k nám a našim službám, napíšte ich do tohto formulára.

Oznam

Vzhľadom na zvýšený počet požiadaviek zákazníkov sme museli pristúpiť k obmedzenému režimu v rámci podpory zákazníkov. Z tohto dôvodu je možné, že vybavenie vašej požiadavky bude trvať dlhšiu dobu ako štandardne.

Ďakujeme za pochopenie a trpezlivosť.

Otvoriť formulár

Orange Slovensko a.s.

Sídlo spoločnosti:
Metodova 8
821 08 Bratislava
Slovenská republika

IČO: 35697270
DIČ: 2020310578
zapísaná v obchodnom registri
Okresného súdu Bratislava I,
oddiel: Sa, vložka číslo 1142/B