eKasa internet

Pripravte sa na nový pokladničný systém eKasa s vybranými dátovými balíkmi od Orangeu.

Zistiť viac

Wi-fi pre vašu obec a mesto

Wifi4EU a Wi-Fi pre Teba sú projekty pre verejné Wi-Fi, do ktorého sa môže zapojiť viacero obcí a miest na Slovensku. Získajte dotáciu až do výšky 15 000 € na zakúpenie zariadení a vybudovanie verejnej Wi-Fi siete.

Samsung Galaxy S10

Komplexne špičkový 6,1 - palcový model s novým trojitým fotoaparátom s paušálom Go Biznis 45 € s 12 GB dát

FiberNet Biznis

Rýchle, vysokokvalitné a bezpečné pripojenie cez optickú sieť od Orangeu vám zaručí ultrarýchle sťahovanie a odosielanie dát pre váš biznis.

DDoS ochrana

Ochrana vašej IT infraštruktúry vďaka prepracovanému systému, ktorý automaticky vyhodnotí priebeh útoku a vykoná potrebné kroky k jeho zastaveniu.

Virtuálne dátové centrum

Už sa viac nemusíte starať, prevádzkovať a udržiavať vlastný fyzický hardvér. Usporíte tak náklady a na rozdiel od fyzického servera dokážeme jeho výkon prispôsobiť vašim požiadavkám.

Huawei Mate 20 Pro

Zvýšte produktivitu svojich zamestnancov aj IT oddelenia vďaka službe Manažment mobilných zariadení a špičkového zariadenia Huawei

Orange TechPark

Objavte najmodernejšie a najbezpečnejšie priestory s hardvérovými a softvérovými riešeniami prispôsobené vašim potrebám.
Viac o službách TechParku

Inovácie

Internet vecí

Internet vecí umožňuje bezdrôtové prepojenie vašich zariadení s internetom, ktoré prináša nové možnosti vzájomnej interakcie jednotlivých systémov na diaľku.

Privacy Box

Orange Privacy Box je unikátna platforma na bezpečnú výmenu citlivých informácií a dokumentov, s ktorou môžete mať istotu, že vaša biznis komunikácia bude v bezpečí.

Riešenie Mobile Iron s Huawei

S modelmi z portfólia spoločnosti Huawei sa už nebudete musieť obávať straty či úniku dôležitých dát. Riešenie vám umožnia komplexné zabezpečenie a centrálnu správu vašich firemných zariadení.