Efektívnejšie podnikanie s Orangeom

Wi-fi pre vašu obec a mesto

Wifi4EU a Wi-Fi pre Teba sú projekty pre verejné Wi-Fi, do ktorého sa môže zapojiť viacero obcí a miest na Slovensku. Získajte dotáciu až do výšky 15 000 € na zakúpenie zariadení a vybudovanie verejnej Wi-Fi siete.

Samsung Galaxy Note9

Využite prémiový paušál Go Biznis 55 € s neobmedzeným volaním a 15 GB dát so Samsung Galaxy Note9

FiberNet Biznis

Rýchle, vysokokvalitné a bezpečné pripojenie cez optickú sieť od Orangeu vám zaručí ultrarýchle sťahovanie a odosielanie dát pre váš biznis.

Backup Expert

Chráňte svoje dáta pred stratou, poškodením či krádežou so službou Backup Expert. Služba prináša bezpečný spôsob na automatické zálohovanie a synchronizáciu firemných dát s garanciou profesionálneho šifrovania.

Internet pre firmy

Rýchly prístup k vášmu biznisu odkiaľkoľvek je dôležitý. Vyberte si pevný internet s rýchlosťou až 500 Mbit/s alebo Firemný 4G internet v pokrytí takmer kdekoľvek.

Huawei Mate 20 Pro

Zvýšte produktivitu svojich zamestnancov aj IT oddelenia vďaka službe Manažment mobilnych zariadeni a špičkového zariadenia Huawei

Orange TechPark

Objavte najmodernejšie a najbezpečnejšie priestory s hardvérovými a softvérovými riešeniami prispôsobené vašim potrebám.
Viac o službách TechParku

Inovácie

Internet vecí

Internet vecí umožňuje bezdrôtové prepojenie vašich zariadení s internetom, ktoré prináša nové možnosti vzájomnej interakcie jednotlivých systémov na diaľku.

Privacy Box

Orange Privacy Box je unikátna platforma na bezpečnú výmenu citlivých informácií a dokumentov, s ktorou môžete mať istotu, že vaša biznis komunikácia bude v bezpečí.

Samsung Knox

Mobilné zabezpečenie, ktoré sa začína už na úrovni čipu.