Top ponuky pre biznis

Paušály Go biznis

Vylepšené Go Biznis paušály

Viac výhod, rovnaká cena. Užite si s paušálmi Go Biznis ešte viac dát, nonstop dátové balíky a bezplatný prenos dát.

Virtuálne datové centrum

Kombinovaná zľava

Máte vo firme viacero paušálov od Orangeu a vám by sa zišiel nový telefón? Využite spojenie bonusu za viazanosť paušálov na 24 mesiacov a kúpte si špičkové zariadenie za zvýhodnenú cenu.

Love pre firmy
Výhody Love pre firmy

Objednajte si pre vašu firmu fixný internet v minimálnej hodnote 20 € alebo IT/Biznis riešenia aspoň za 30 € a môžete získať zľavu na akékoľvek dotované zariadenie z našej ponuky až do výšky 1500 €.

Love pre podnikateľov
Výhody Love pre podnikateľov

Máte od nás paušál Go? Aktivujte si k nemu akýkoľvek pevný internet a my vás odmeníme.

Virtuálne dátové centrum

Už sa viac nemusíte starať, prevádzkovať a udržiavať vlastný fyzický hardvér. Usporíte tak náklady a na rozdiel od fyzického servera dokážeme jeho výkon prispôsobiť vašim požiadavkám.

Microsoft 365

Využite službu plnú praktických nástrojov pre Online prezentácie, videokonferencie a zdieľanie dát. Služba Microsoft 365 vám umožňuje pracovať odkiaľkoľvek a spolupracovať na diaľku so svojím tímom.

Samsung Galaxy Note 20 Ultra black
Samsung Galaxy Note 20 Ultra black

Maximalistická top verzia najnovšej generácie nielen profesionálnej vlajkovej lode od Samsungu s displejom s uhlopriečkou až 6,9" a trojitou 108 Mpx optikou.

Orange Ďakujem
Orange Ďakujem

Vážime si, že ste naším zákazníkom, preto vám ako poďakovanie prinášame vernostný program Orange ďakujem. Získajte vernostnú kartu, vďaka ktorej môžete využiť množstvo zliav od našich partnerov.

Orange TechPark

Orange TechPark

Objavte najmodernejšie a najbezpečnejšie priestory s hardvérovými a softvérovými riešeniami prispôsobené vašim potrebám.

Inovácie

Internet vecí

Internet vecí umožňuje bezdrôtové prepojenie vašich zariadení s internetom, ktoré prináša nové možnosti vzájomnej interakcie jednotlivých systémov na diaľku.

Zistiť viac

Market Locator

Market Locator je dokonalý nástroj na získanie nových zákazníkov s pokročilými možnosťami ich cielenia a oslovovania v správnom čase a na správnom mieste. Ideálne spojenie cieleného marketingu a Business Intelligence.

Zistiť viac

Riešenie Mobile Iron s Huawei

S modelmi z portfólia spoločnosti Huawei sa už nebudete musieť obávať straty či úniku dôležitých dát. Riešenie vám umožnia komplexné zabezpečenie a centrálnu správu vašich firemných zariadení.

Zistiť viac

Spoločne nájdeme riešenie pre vaše podnikanie.

Zanechajte nám vaše kontaktné údaje a my sa vám obratom ozveme. Náš obchodný zástupca vám pomôže nájsť ideálne riešenie.