Orange Slovensko

logo orange

Pridaj sa k nám

Sme najväčší mobilný operátor na Slovensku. Na domácom trhu, na ktorom pôsobíme už viac ako 20 rokov, sme si vybudovali stabilnú pozíciu lídra, ktorého majú radi takmer 3 milióny zákazníkov. Pracovať pre značku Orange tiež znamená zaradiť sa do celosvetovej rodiny mobilných operátorov. S 269 miliónmi zákazníkov je skupina Orange popredným svetovým telekomunikačným operátorom.

Pozrieť pracovné pozície
fotka vstupu do centrály orange

Zodpovednosť v podnikaní nám je blízka

Spoločenská zodpovednosť je zodpovednosť nás všetkých nielen v environmentálnej oblasti alebo ochrane zdravia, ale aj pomoc tým, ktorí našu pomoc potrebujú.

O našej spoločenskej zodpovednosti
ilustračný obrázok starých telefónov

Pomáhame starými mobilmi

Myslíme ekologicky a inšpirujeme k tomu aj našich zákazníkov. Prineste do našej predajne váš starý mobil, my ho zrecyklujeme a odpadu dáme nový život. Každou recykláciou zároveň prispejete 50 centami vybranej neziskovej organizácii. Navyše hráte o skvelý mobil, ktorý šikovne nahradí váš starý.

učiteľka so žiačkou používajú počítač

Online svet robíme bezpečnejším

Snažíme sa o to, aby bol internet pre deti bezpečnejším miestom. Preto pomáhame zákazníkom a ich deťom využívať digitálne médiá rozumne a zodpovedne. V rámci programu detinanete.sk nájdete trefné rady, ako čeliť nástrahám v online svete.

chlapec s robotom

Nadácia Orange - naše krásne poslanie

Naším poslaním je meniť svet na lepšie miesto, preto pomáhame všade tam, kde nás potrebujete. Podporujeme nápady smerujúce k vzdelávaniu, sociálnej inklúzii a rozvoju vašich komunít. Zo srdca veríme, že aj malá zmena robí veľké veci.

Podporujeme kultúru a šport

ilustračný obrázok hudobného koncertu

Život plný hudobných zážitkov

Hudba je emóciou, vášňou, povzbudením i relaxom. Preto ju podporujeme na koncertoch, festivaloch aj v aplikáciách. Užite si nezabudnuteľné hudobné momenty naživo, kedykoľvek a kdekoľvek.

ilustračný obrázok ľudí na športovom podujatí

Život plný športových zážitkov

Ako veľkí športoví fanúšikovia vieme, že šport spája ľudí, aj akú úžasnú silu majú športové zážitky. Preto podporujem športovú budúcnosť našich mladých talentov, ale aj kolektívnych športov.

Kontakty

Kontakt pre potenciálnych dodávateľov

V prípade záujmu o spoluprácu so spoločnosťou Orange Slovensko, a.s. vyplňte krátky formulár a zanechajte nám svoj kontakt. Formulár je v anglickom jazyku.

Formulár pre dodávateľov (v angličtine)
muž v košeli