Kariéra v Orangei

banner

Sme najväčší mobilný operátor na Slovensku. Na domácom trhu, na ktorom pôsobíme už viac ako 20 rokov, sme si vybudovali stabilnú pozíciu lídra, ktorého majú radi takmer 3 milióny zákazníkov. Pracovať pre značku Orange tiež znamená zaradiť sa do celosvetovej rodiny mobilných operátorov. S 269 miliónmi zákazníkov je skupina Orange popredným svetovým telekomunikačným operátorom.

Voľné pracovné pozície

Informácie o spoločnosti

Skupina Orange

Zodpovednosť v podnikaní nám je blízka

internal social network

Pomáhame starými mobilmi

Myslíme ekologicky a inšpirujeme k tomu aj našich zákazníkov. Prineste do našej predajne váš starý mobil, my ho zrecyklujeme a odpadu dáme nový život. Každou recykláciou zároveň prispejete 50 centami vybranej neziskovej organizácii. Navyše hráte o skvelý mobil, ktorý šikovne nahradí váš starý.

internal social network

Online svet robíme bezpečnejším

Snažíme sa o to, aby bol internet pre deti bezpečnejším miestom. Preto pomáhame zákazníkom a ich deťom využívať digitálne médiá rozumne a zodpovedne. V rámci programu detinanete.sk nájdete trefné rady, ako čeliť nástrahám v online svete.

internal social network

Nadácia Orange – naše krásne poslanie

Naším poslaním je meniť svet na lepšie miesto, preto pomáhame všade tam, kde nás potrebujete. Podporujeme nápady smerujúce k vzdelávaniu, sociálnej inklúzii a rozvoju vašich komunít. Zo srdca veríme, že aj malá zmena robí veľké veci.

Podporujeme

internal social network

Život plný hudobných zážitkov

Hudba je emóciou, vášňou, povzbudením i relaxom. Preto ju podporujeme na koncertoch, festivaloch aj v aplikáciách. Užite si nezabudnuteľné hudobné momenty naživo, kedykoľvek a kdekoľvek.

internal social network

Život plný športových zážitkov

Ako veľkí športoví fanúšikovia vieme, že šport spája ľudí, aj akú úžasnú silu majú športové zážitky. Preto podporujem športovú budúcnosť našich mladých talentov, ale aj kolektívnych športov.

Kontakt pre potenciálnych dodávateľov

V prípade záujmu o spoluprácu so spoločnosťou Orange Slovensko, a.s. vyplňte krátky formulár a zanechajte nám svoj kontakt.
Formulár je v anglickom jazyku a nachádza sa na externom linku.

Formulár pre dodávateľov
Podpis