mozaika usmievajúcich sa ľudí

človek

Spájame vás s tým,
na čom skutočne záleží

Už vyše 20 rokov je našou misiou spájať. Umožniť ľuďom byť si nablízku a deliť sa o svoje príbehy, spomienky, zážitky, radosť... Jednoducho o to skutočne dôležité. Ľudskosť vo všetkých svojich podobách je naším pilierom aj inšpiráciou, je esenciou všetkého, čo robíme. V Orangei veríme v jej krásu a v jedinečnosť každého z nás.

Spájame #toludskevnas

muž dáva žene pusu na čelo

Vyberte si z našej ponuky

Extra dáta každý rok

Nové Paušály Plus

Aj bezplatné doručenie na predajňu
tancujúca dvojica

3 mesiace zadarmo

Získajte 3 mesiace Optického internetu zadarmo

ilustrácia čísla 3
objímajúci sa pár

Spravte si Vianoce plné človečiny

Zahrajte sa na Vianoce s rodinou či priateľmi a nadviažte ešte hlbšie spojenia. Objavte vianočnú edíciu hry čLOVEčina, ktorá odhaľuje #toludskevnas a podnecuje úprimné rozhovory.

Zahrať si hru

Podporujeme #toludskevnas

Naším cieľom je prispievať ku komunitnému rozvoju a zlepšovať rovnosť príležitostí, aby každý inšpiratívny ľudský nápad dostal priestor na realizáciu. Veríme, že #toludskevnas spočíva v spoločnej snahe vytvárať lepší svet pre všetkých.

Aktivity Nadácie Orange v roku 2023

413 000

eur sme v rámci Nadácie Orange prerozdelili na podporu projektov

680 000

ľuďom na Slovensku pomohlo našich 79 podporených projektov

6 600

deťom a mladým sme prispeli k zlepšeniu ich digitálnych zručností

800

deťom a mladým pomohli zamestnanci Orangeu ako dobrovoľníci

žena bozkávajúca dieťa

Ľudskosť v digitálnom svete

Digitálne zručnosti sú dnes nevyhnutnou súčasťou ľudského života, nie každý má však rovnaké možnosti ich rozvíjať. V rámci Nadácie Orange prispievame k znižovaniu digitálnej priepasti, v ktorej sa ocitajú ľudia s obmedzeným prístupom k digitálnemu vzdelávaniu.

smejúce sa ženy

Komunitná spolupatričnosť

Záleží nám na ľuďoch a na spoločnosti, ktorej sme súčasťou. Prostredníctvom grantového programu Aktívna komunita s Nadáciou Orange a Zamestnaneckého grantového programu preto podporujeme iniciatívy, ktoré prispievajú k pozitívnemu dianiu v komunite, ako aj angažovaných jednotlivcov.

žena s ruksakom

Empatia pre ďalšie generácie

Byť človekom znamená myslieť aj na budúcnosť ďalších generácií a starať sa o prostredie, ktoré zdieľame s ostatnými. Dbáme preto na environmentálnu zodpovednosť a snažíme sa prinášať riešenia, ktoré znižujú dopad našej činnosti na životné prostredie.