mozaika usmievajúcich sa ľudí

človek

Spájame vás s tým,
na čom skutočne záleží

Už vyše 20 rokov je našou misiou spájať. Umožniť ľuďom byť si nablízku a deliť sa o svoje príbehy, spomienky, zážitky, radosť... Jednoducho o to skutočne dôležité. Ľudskosť vo všetkých svojich podobách je naším pilierom aj inšpiráciou, je esenciou všetkého, čo robíme. V Orangei veríme v jej krásu a v jedinečnosť každého z nás.

Spájame #toludskevnas

muž dáva žene pusu na čelo
žena s prskavkami

Objavte
generátor ľudskosti

Vygenerujte si tip na malé gesto plné ľudskosti, ktoré dokáže zmeniť veľa.

Vyskúšať

Každý človek si zaslúži digitálnu budúcnosť

Prihláste svoj projekt do grantového programu Nadácie Orange Digitálna budúcnosť do 17.10.2023 a prispejme spolu k znižovaniu digitálnej nerovnosti.

Zistiť viac

Podporujeme #toludskevnas

Naším cieľom je prispievať ku komunitnému rozvoju a zlepšovať rovnosť príležitostí, aby každý inšpiratívny ľudský nápad dostal priestor na realizáciu. Veríme, že #toludskevnas spočíva v spoločnej snahe vytvárať lepší svet pre všetkých.

žena bozkávajúca dieťa

Ľudskosť v digitálnom svete

Digitálne zručnosti sú dnes nevyhnutnou súčasťou ľudského života, nie každý má však rovnaké možnosti ich rozvíjať. V rámci Nadácie Orange prispievame k znižovaniu digitálnej priepasti, v ktorej sa ocitajú ľudia s obmedzeným prístupom k digitálnemu vzdelávaniu.

smejúce sa ženy

Komunitná spolupatričnosť

Záleží nám na ľuďoch a na spoločnosti, ktorej sme súčasťou. Prostredníctvom grantového programu Aktívna komunita s Nadáciou Orange a Zamestnaneckého grantového programu preto podporujeme iniciatívy, ktoré prispievajú k pozitívnemu dianiu v komunite, ako aj angažovaných jednotlivcov.

žena s ruksakom

Empatia pre ďalšie generácie

Byť človekom znamená myslieť aj na budúcnosť ďalších generácií a starať sa o prostredie, ktoré zdieľame s ostatnými. Dbáme preto na environmentálnu zodpovednosť a snažíme sa prinášať riešenia, ktoré znižujú dopad našej činnosti na životné prostredie.