Sprístupňujeme digitálny svet

Digitálne technológie sú príležitosťou pre každého. Ak sú dostupné všetkým. Až polovica populácie sveta nemá prístup k digitálnym technológiám.

Digitálne technológie sú príležitosťou pre každého. Ak sú dostupné všetkým. Až polovica populácie sveta nemá prístup k digitálnym technológiám.

Pomoc, ktorá má zmysel

Aby sme to mohli zmeniť a priniesť technológie čo najväčšiemu počtu ľudí, Orange a Nadácia Orange pracuje na digitálnom vzdelávaní a pomáha aj digitálne vylúčeným skupinám. A to aj vďaka svojej najlepšej mobilnej sieti.

prednášajúci muž

Grantový program e-Školy pre budúcnosť

Je dôležité vedieť, ako používať digitálne technológie. Počas siedmych ročníkov programu Nadácia Orange podporila 337 projektov, so zásahom na viac ako 45 000 žiakov a 3000 učiteľov. Aj preto vyhlasuje už 8. ročník programu e-Školy pre budúcnosť.

Pozrite si výzvu programu
dieťa s tabletom

Digitálne technológie a bezpečnosť

Už od roku 2006 sa intenzívne venujeme podpore bezpečného a zodpovedného používania komunikačných technológií. V spolupráci s mnohými odborníkmi realizujeme bezplatné workshopy a informačno-vzdelávacie aktivity, ktoré pomáhajú rodičom, pedagógom i deťom.

Prejsť na detinanete.sk
najlepšia sieť orange

Nájdite sa v najlepšej sieti s Orangeom

Dnešný svet je bez digitálnych technológií nepredstaviteľný. Preto vďaka najlepšej mobilnej sieti sprístupňujeme digitálny svet pre všetkých.

Viac o najlepšej mobilnej sieti
muž s notebookom

Vyberte si internet od Orangeu

Overte si dostupnosť internetu na vašej adrese a vyberte si internet podľa vašich potrieb. Spoznajte ponuku, ktorá je vhodná práve pre vás.

Overiť dostupnosť