Sprístupňujeme digitálny svet

Digitálne technológie sú príležitosťou pre každého. Ak sú dostupné všetkým. Až polovica populácie sveta nemá prístup k digitálnym technológiám.

Digitálne technológie sú príležitosťou pre každého. Ak sú dostupné všetkým. Až polovica populácie sveta nemá prístup k digitálnym technológiám.

prednášajúci muž

Digitálne zručnosti

Chceme pozitívne ovplyvňovať vývoj nových generácií v technologickom svete, prispieť k tvorbe vzdelávacieho systému ako priestoru, ktorý deťom nebude poskytovať len vedomosti, ale ich aj vychovávať, učiť interpersonálnym zručnostiam, pripravovať do života a rozvíjať jeho potenciál. Rovnako chceme prispieť k znižovaniu digitálnej nerovnosti a rozvíjať digitálne zručnosti zraniteľných skupín v riziku sociálneho vylúčenia a chudoby. Preto Nadácia Orange vyhlasuje pravidelne programy na rozvoj digitálnych zručností.

Viac informácií
dieťa s tabletom

Digitálne technológie a bezpečnosť

Už od roku 2006 sa intenzívne venujeme podpore bezpečného a zodpovedného používania komunikačných technológií. V spolupráci s mnohými odborníkmi realizujeme bezplatné workshopy a informačno-vzdelávacie aktivity, ktoré pomáhajú rodičom, pedagógom i deťom.

Prejsť na beznastrah.online
najlepšia sieť orange

Nájdite sa v najlepšej sieti s Orangeom

Dnešný svet je bez digitálnych technológií nepredstaviteľný. Preto vďaka najlepšej mobilnej sieti sprístupňujeme digitálny svet pre všetkých.

Viac o najlepšej mobilnej sieti
muž s notebookom

Vyberte si internet od Orangeu

Overte si dostupnosť internetu na vašej adrese a vyberte si internet podľa vašich potrieb. Spoznajte ponuku, ktorá je vhodná práve pre vás.

Overiť dostupnosť