Komunikácia a marketing

B2B Segment Manager (Digital)

Bratislava

Pridajte sa do Orange tímu
Mám záujem o túto pozíciu
časopis O nás

Miesto práce

Bratislava

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Termín nástupu

dohodou

Mzdové podmienky (brutto)

Od 2 500 €/mesiac

Za vašu prácu vás odmeníme:

Uvedená mzda predstavuje minimálne platové ohodnotenie, na finálnej sume sa dohodneme spoločne a rozhodujúce budú Vaše skúsenosti. Okrem mzdy Vám ponúkame aj atraktívne výkonnostné bonusy (podľa splnených cieľov).

Čo Vás u nás čaká?

Hľadáte dynamickú a strategickú pozíciu v oblasti digitálneho predaja?

Staňte sa naším Segment Manažérom a pomôžte nám rásť!

Náplň práce:

  • Zodpovednosť za stratégiu a rast digitálneho predaja v danom segmente trhu.
  • Identifikácia a analýza potrieb cieľového trhu s využitím dostupných dát a prieskumov.
  • Vývoj a implementácia marketingových a obchodných stratégií pre dosiahnutie stanovených cieľov.
  • Spolupráca s produktovým a marketingovým tímom na vývoji a inovácii produktov a služieb s ohľadom na potreby cieľového segmentu.
  • Budovacie a udržiavanie vzťahov s klientmi a partnermi.
  • Sledovanie a vyhodnocovanie výkonnosti predajných aktivít a reportovanie výsledkov vedeniu.

Za Vašu prácu ponúkame:

  • Od 2500 €/mesiac + atraktívne výkonnostné bonusy (podľa splnených cieľov).
  • Možnosť vykonávať prácu aj z domu.

Prečo pracovať u nás a s nami?

Vieme, že kvalitne odvedená práca si zaslúži odmenu. Aj preto máme pre našich zamestnancov prichystanú atraktívnu ponuku benefitov, ktoré idú ruka v ruke s našimi hodnotami a podporujú vyváženosť práce a oddychu.

  • Flexibilná pracovná doba a možnosť Home Office
  • 8 dní dovolenky navyše
  • 10 dní kompenzácia PN/OČR
  • 3 dni voľna navyše na dobročinnú aktivitu a špeciálne príležitosti (svadba, narodenie dieťaťa)
  • Sabbatical v prípade potreby väčšieho množstva oddychu
  • 350 € na smartphone podľa vlastného výberu každé 2 roky
  • 900 € ročne v Benefit Plus napr. na dovolenku, elektroniku, knihy alebo ako príspevok na DDS
  • Neobmedzený paušál na pracovné aj súkromné účely
  • Zvýhodnená ponuka našich služieb pre vás aj vašich blízkych
  • 100 % hradené stravné (5,85 €/deň)
  • Cez Referral program vás odmeníme až do výšky 1500 € za odporúčanie svojich známych na naše voľné pracovné pozície
  • Podpora vzdelávania pre kariérny aj osobnostný rast prostredníctvom školení a konferencií
  • Psychologické poradenstvo nonstop k dispozícii pre vás aj vašich blízkych

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

  • vysokoškolské I. stupňa
  • vysokoškolské II. stupňa
  • vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

  • Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Osobnostné predpoklady a zručnosti

  • Vysokoškolské vzdelanie v oblasti marketingu, obchodu alebo príbuznom odbore.
  • Minimálne 3-5 rokov praxe v oblasti marketingu alebo predaja.
  • Preukázateľné výsledky v oblasti digitálneho predaja a znalosť digitálnych kanálov (SEO, PPC, SEM, sociálne médiá).
  • Skúsenosti s digitálnymi produktmi a službami sú veľkou výhodou.
  • Analytické a strategické myslenie s dôrazom na data-driven prístup.
  • Výborné komunikačné a prezentačné zručnosti pre efektívnu komunikáciu s klientmi, partnermi a internými tímami.
  • Schopnosť samostatnej práce aj práce v tíme, flexibilita a ochota učiť sa nové veci.
  • Orientácia na výsledky a silná motivácia dosahovať ciele.

Zaujala Vás táto pozícia?

Prvým krokom je Vaše rozhodnutie a klik na „Mám záujem o túto pozíciu“. Potom stačí už len vyplniť krátky dotazník a pripojiť životopis.

Každý z Vás dostane od nás odpoveď buď e-mailom alebo telefonicky.

Tešíme sa na Vaše reakcie!

O výberové konanie sa postará

Máte k pracovnej pozícii doplňujúce otázky? Napíšte nám, radi vám ich zodpovieme.

Viktória Liptáková

Senior Recruiter

viktoria.liptakova@orange.com