Vybrať si je niekedy ťažké

Sledujte s nami tie najlepšie zápasy z domácich aj európskych štadiónov.

Sledujte futbal
s Orange Šport

Už od
3 €
mesačne
Zistiť viac

Sledujte futbal
s Orange Šport

Zistiť viac
Už od
3 €
mesačne

Sledujte s nami

Výhodnejšie ako cez SMS
Aj bez viazanosti
Takmer 100% pokrytie

Najlepší futbal cez optiku, satelit, aj internet

Do vašich obývačiek vám na Orange TV prinášame to najlepšie z domáceho aj zahraničného futbalu. Sledujte naživo atraktívne zápasy vašich obľúbených klubov so športovými balíkmi Orange Šport alebo Premier Sport a pozrite kedykoľvek napínavý futbal aj zo záznamu.

Tie najzaujímavejšie ligy

Tip pre vás ako získať Premier league, Ligu majstrov UEFA a slovenskú Fortuna ligu na celú sezónu. S balíkom Orange Šport získate automaticky aj exkluzívny kanál Premier Sport do 30.06.2020 a to za 3€ /mes. Ponuka platí pre Orange TV na optike a cez satelit.

Premier League na Premier Sport

Sledujte s nami napínavé zápasy dvadsiatich najlepších futbalových klubov z najvyššej anglickej futbalovej ligy. Na vaše obrazovky prinášame tie najväčšie hviezdy Premier League, ktoré nájdete na našom novom športovom kanáli Premier Sport. Do 30.06.2020 získate Premier Sport aj s balíkom Orange.

2 €/mes.

Balík Premier Sport nie je dostupný cez Orange TV Šport cez SMS.

Liga majstrov UEFA na Orange Šport

Najprestížnejšia futbalová súťaž na svete sa hrá už od roku 1955 a je prehliadkou hviezd futbalového neba zo všetkých kontinentov. Orange Šport vám prináša naživo štyri zo šiestich zápasov hracieho dňa počas skupinovej fázy a všetky z vyraďovacej.

3 €/mes.

Dostupné aj cez Orange TV Šport cez SMS za 12 €/mes.

Všetko spolu na Super Šport +

Vychutnajte si živé prenosy z našej najvyššej futbalovej Fortuna ligy. Na Orange Šport nájdete kvalitné priame prenosy z každého kola. Fortuna ligu spolu s Ligou majstrov UEFA a Priemier league môžete získať v balíku Super Šport +.

6 €/mes.

Balík Super Šport + nie je dostupný cez Orange TV Šport cez SMS.

Chceli by ste sledovať tieto ligy?

Zanechajte nám vaše telefónne číslo a my vás budeme kontaktovať s tou najlepšou futbalovou ponukou.

Odoslaním tohto formulára nám dávate súhlas záujemcu o produkty a služby spoločnosti Orange so spracovaním osobných a prevádzkových údajov.

Tie pravé futbalové emócie

Do 30.06.2020 získavate s Orange TV na optike a cez satelit s balíkom Orange Šport a exkluzívny kanál Premier Sport vysielajúci najlepší ostrovný futbal.
Skvelú atmosféru anglickej a škótskej ligy a k tomu Ligu majstrov UEFA si môže vychutnávať počas celej sezóny.
Na Orange Šport si užijete aj to, čo nikde vo svete nenájdete, Našu ligu! Fortuna liga sa stále zlepšuje a ponúka množstvo talentu a dramatických momentov.

Často kladené otázky