Asiatelco Duobox

Hľadám pomoc pre:

Chcem nastaviť:

Parametre modelu

Ostatné informácie

Upgrade vonkajšej a vnútornej jednotky

V prípade problémov so službou sa ubezpečte, že používate najnovší FW pre vonkajšiu a vnútornú časť Duoboxu.

Postup pre overenie verzie FW:

1. Prihláste sa do GUI zariadenia cez internetový prehliadač: 192.168.0.1 (Prednastavené prihlasovacie údaje nájdete na štítku zospodu zariadenia) 2. V sekcii Status – Software: ODU Software Version by malo zobrazovať verziu ATL2_AT_2.2.50.6 3. V sekcii Status – Software: IDU Software Version by malo zobrazovať verziu CPE2_PT12_OS_V1.6.2 Ak ukazuje staršiu verziu, treba vykonať upgrade.

Postup pre upgrade ODU FW:

1. Prihláste sa do GUI zariadenia cez internetový prehliadač: 192.168.0.1 (Prednastavené prihlasovacie údaje nájdete na štítku zospodu zariadenia) 2. V sekcii Settings – Basic Settings – ODU Settings – Upgrade: lokalizujte na disku PC .img súbor s najnovším FW ATL2_AT_2.2.50.6 3. Apply 4. Po upgrade je nutné resetovať zariadenie na tovarenské nastavenia: podržte na 10 sekúnd RST tlačidlo na zadnej strane zariadenia 5. Po úspešnej aktualizácii skontrolujte verziu FW Na stiahnutie dokumentu nižšie kliknite pravým tlačidlom myši na odkaz pre stiahnutie a zvoľte "Uložiť odkaz ako ...". Link na stiahnutie FW ODU (img, 37.4 MB)

Postup pre upgrade IDU FW:

1. Prihláste sa do GUI zariadenia cez internetový prehliadač: 192.168.0.1 (Prednastavené prihlasovacie údaje nájdete na štítku zospodu zariadenia) 2. V sekcii Settings – Basic Settings – IDU Settings – Upgrade: lokalizujte na disku PC .img súbor s najnovším FW CPE2_PT12_OS_V1.6.2 3. Apply 4. Po upgrade je nutné resetovať zariadenie na tovarenské nastavenia: podržte na 10 sekúnd RST tlačidlo na zadnej strane zariadenia 5. Po úspešnej aktualizácii skontrolujte verziu FW Na stiahnutie dokumentu nižšie kliknite pravým tlačidlom myši na odkaz pre stiahnutie a zvoľte "Uložiť odkaz ako ...".