Nový podcast Polčas na telku

Dátum publikovania: 11.9.2019

Zaujíma vás čo dobrého pôjde v televízii? Vypočujte si to v podcaste.

Podcast je vlastne audio nahrávka, rozhovor so zaujímavými hosťami, analýza, hodnotenie aj fakty, a to všetko v hovorenom slove. Aj my sme takú pripravili spolu s ďalšími partnermi, a vy sa tak môžete vďaka podcastu dostať k top novinkám, o ktorých sa dozviete zrejme skôr ako ktokoľvek iný.

Polčas na telku je prvý podcast na Slovensku, ktorý sa zameriava na to, čo ide v televízii, a to nielen v tej filmovej a seriálovej časti ale aj v športovej.

Hneď prvý diel sa bude venovať super seriálovej novinke, ktorú prinesie televízny kanál Epic Drama. Pod názvom „Projekt modrá kniha“ sa skrýva skutočný príbeh vyšetrovania prípadov UFO v USA. Každý diel rozoberá videnia ľudí a následné vyšetrovanie. Išlo o skutočných mimozemšťanov, alebo za tým boli Rusi, ktorí si chceli získať výhodu v Studenej vojne?

Druhá časť podcastu Polčas na telku je extra lákavá pre futbalových fanúšikov. Komentátor Klaudo Slančo v nej rozpráva o zaujímavostiach skupinovej fázy Ligy majstrov UEFA. Prečo je Slavia Praha v skupine smrti a prečo je jedna skupina čistou katastrofou? Dozviete sa aj o tom, aké nákupy hráčov robili kluby a kto je čiernym koňom pohárovej súťaže.

Podcast si môžete vypočuť cez známe platformy, akými sú Spotify, Apple a Google podcasts. Budeme radi, ak nám napíšete svoje hodnotenia, napíšete svoje otázky a postrehy.

Televízny kanál Epic Drama nájdete v ponuke Orange TV v Balíku filmy. Ligu majstrov UEFA si môžete pozrieť na stanici Orange Šport, ktorá je súčasťou Balíka Orange Šport aj Balíka Super Šport +. Televízny kanál Orange Šport môžete sledovať aj cez internet.

Nový podcast Polčas na telku