Orange TV na optike

V súčasnosti je Orange TV na optike dostupná už vo viac ako 500 tisíc domácnostiach, pričom naše pokrytie neustále rozširujeme. Pre overenie vašej adresy použite náš formulár pre overenie pokrytia. Informácie o novopokrytých mestách sú dostupné na  orange.sk/optika.
Inštaláciu služby realizuje vždy náš spoľahlivý partner, pričom výhodou je, že všetko od objednávky, až po inštaláciu služby vybavíme za vás. Viac informácií o inštalácii nájdete aj na orange.sk/optika.
Inštaláciu služby vykonáva profesionálny technik, pričom kvalitu realizácie a spokojnosť zákazníkov po pripojení neustále kontrolujeme. V prípade, že v byte sú obmedzené možnosti na vŕtanie, existuje aj možnosť použitia doplnkového zariadenia Devolo dLAN 550 duo Plus, ktoré umožňuje vytvoriť domácu sieť prostredníctvom elektrickej siete a minimalizovať tak vedenie káblových rozvodov po byte.
Pre sledovanie televízie stačí Konvertor Huawei EchoLife HG8245U, alebo HG8245W5 a set-top box Orange TV Box alebo Arris VIP 4302. Ak máte záujem sledovať televíziu vo viacerých miestnostiach, môžete získať až tri set-top box-y a zapojiť tak 3 televízory.
Orange TV na optike prináša množstvo funkcií, ktoré vám uľahčia sledovanie:
  • Nahrávanie TV vysielania, s> ktorým si programy môžete nahrať a potom zastaviť či pretočiť
  • Virtuálnu videopožičovňu Filmotéka+
  • Zastavenie obrazu, kedy si program si môžete na 20 minút zastaviť a opäť spustiť
  • Elektronický programový sprievodca s programom 7 dní vopred
  • Obľúbené TV programy až 31 dní spätne*
V ponuke Orange TV na optike sa nachádzajú ČT1, ČT2, ČT3, ČT24, TV Barrandov HD, Kino Barrandov HD, Barrandov Krimi HD, Prima Plus HD, Nova Int. HD a Seznam HD.
Pre službu Orange TV je možné nastaviť aj vlastné poradie vašich obľúbených staníc. Nastavenie vo vašom set-top boxe je jednoduché, postup nájdete v pripravenom manuáli. Manuál set-top box-y Evo, Arris: Nastavenie/obnovenie poradia TV staníc Evo, Arris PDF. Upozornenie: V set-top boxe Orange TV box nie je možné nastaviť vlastné poradie staníc. Na domovskej obrazovke máte k dispozícii 15 Vami naposledy sledovaných staníc.
Zvuk je s výnimkou niekoľkých staníc dodávaný s použitím rôznych výstupných hodnôt na strane vysielateľa. Zo strany Orange, ani iných operátorov, nie je možné tieto hodnoty ovplyvniť.
set-top boxe Arris VIP 4302 sú v ponuke všetky najpočúvanejšie slovenské rádiostanice. V zozname sú dostupné Rádio FM, Fun rádio, Rádio Slovensko, Rádio Lumen, Rádio Devín, Rádio Anténa Rock, Rádio Vlna, Rádio Regina, Rádio Európa 2, Rádio Expres. V set-top boxe Orange TV Box si môžete bezplatne stiahnuť rôzne aplikácie na počúvanie rádiových staníc prostredníctvom Google Play Store.
Rodičovský PIN je predvolený na hodnotu 0000, pričom je možná jeho zmena. Ak ste svoj PIN kód zmenili a zabudli, požiadajte o nový cez Zákaznícku linku 0905 905 905.

* TV Archív na 31 dní sa nevzťahuje iba na TV stanice Markíza, Dajto, Doma, JOJ HD, JOJ Plus HD, WAU HD, Jojko, JOJ Cinema, CS Mystery, CS History a CS Film /CS Horror, ktoré sú dostupné 7 dní.