Orange TV na optike

V súčasnosti je Orange TV na optike dostupná už vo viac ako 500 tisíc domácnostiach, pričom naše pokrytie neustále rozširujeme. Pre overenie vašej adresy použite náš formulár pre overenie pokrytia. Informácie o novopokrytých mestách sú dostupné na orange.sk/optika.

Inštaláciu služby realizuje vždy náš spoľahlivý partner, pričom výhodou je, že všetko od objednávky, až po inštaláciu služby vybavíme za vás. Viac informácií o inštalácii nájdete aj na orange.sk/optika.

Inštaláciu služby vykonáva profesionálny technik, pričom kvalitu relizácie a spokojnosť zákazníkov po pripojení neustále kontrolujeme. V prípade, že v byte sú obmedzené možnosti na vŕtanie, existuje aj možnosť použitia doplnkového zariadenia Devolo dLAN 550 duo Plus, ktoré umožňuje vytvoriť domácu sieť prostredníctvom elektrickej siete a minimalizovať tak vedenie káblových rozvodov po byte.

Pre sledovanie televízie stačí Konvertor Huawei EchoLife HG8245U, alebo HG8245W5 a Set-top Box Arris VIP 4302. Ak máte záujem sledovať televíziu vo viacerých miestnostiach, môžete získať až tri Set-top Box-y a zapojiť tak 3 televízory.

Orange TV na optike prináša množstvo funkcií, ktoré vám uľahčia sledovanie:

  • Nahrávanie TV vysielania, s ktorým si programy môžete nahrať a potom zastaviť či pretočiť
  • Virtuálnu videopožičovňu Filmotéka+
  • Zastavenie obrazu, kedy si program si môžete na 20 minút zastaviť a opäť spustiť
  • Elektronický programový sprievodca s programom 7 dní vopred
  • Obľúbené TV programy až 31 dní spätne*
  • Doplnková služba Mobilná TV pre sledovanie TV na smartfóne, tablete a PC.

V ponuke Orange TV na optike sa nachádzajú Prima Plus HD, Nova Int. HD a Seznam HD. Ďalšie české stanice Orange neponúka, ale je ich možné kedykoľvek objednať od spoločnosti LinkStation s.r.o., pričom prehľad dostupných kanálov sa nachádza na stránke linkstation.cz

Balík Orange Šport vysielajúci exkluzívne futbalovú Ligu majstrov UEFA a balík Premier Sport s priamymi prenosmi s anglickej Premier league je dostupná pre Orange TV na optike. TV program týchto športových kanálov nájdete na orangesport.sk.

Pre službu Orange TV na optike je možné nastaviť vlastné poradie vašich obľúbených staníc. Nastavenie vo vašom Set-top boxe je jednoduché, postup nájdete v pripravených manuáloch.

Zvuk je s výnimkou niekoľkých staníc dodávaný s použitím rôznych výstupných hodnôt na strane vysielateľa. Zo strany Orange, ani iných operátorov, nie je možné tieto hodnoty ovplyvniť.

Áno, v ponuke máme všetky najpočúvanejčie slovenské rádiostanice. V zozname sú dostupné Rádio FM, FunRádio, Rádio Slovensko, Rádio Lumen, Rádio Devín, Rádio Anténa Rock, Rádio Vlna, Rádio Regina, Rádio Európa 2, Rádio Expres.

Rodičovský PIN je predvolený na hodnotu 0000, pričom je možná jeho zmena. Ak ste svoj PIN kód zmenili a zabudli, požiadajte o nový cez Zákaznícku linku 0905 905 905.

* TV Archív na 31 dní sa nevzťahuje iba na TV stanice Markíza, Dajto, Doma, JOJ HD, JOJ Plus HD, WAU HD, Jojko, JOJ Cinema, CS Mystery, CS History a CS Film /CS Horror, ktoré sú dostupné 7 dní.

 

To nás mrzí. Povedzte nám prosím, čo vám na stránke chýbalo:
Ak od nás potrebujete odpoveď, kontaktuje nás priamo.