Inštalácia a zriadenie služby

Inštaláciu by ste mali zvládnuť sám. Pri pripojení cez:

  • Set-Top Box nie je potrebná registrácia a ani prihlásenie prostredníctvom prihlasovacích údajov/párovacieho PIN kódu. Stačí, keď Set-Top Box pripojíte na vašu TV cez HDMI alebo SCART kábel. Následne STB pripojte káblom na internet (modem , router).
  • Mobilný telefón/tablet cez nainštalovanú aplikáciu Orange TV (pre iOS aj Android)
  • Notebook/PC cez nainštalovaný prehliadač Google Chrome na stránke tv.orange.sk

Pre sledovanie Orange TV cez internet stačí stabilné internetové pripojenie. Odporúčaná rýchlosť pre sledovanie cez Set-Top Box je 7 Mbit/s, pre sledovanie na PC 4 Mbit/s a na mobilnom zariadení 3 Mbit/s.

Objem toku dát je pri sledovaní programov cez aplikácie Orange TV, PC alebo Arris STB variabilný a prehrávač si sám podľa kvality pripojenia vyberá vhodný streamingový profil. Pri SD programoch (s nižším rozlíšením) je spotreba dát približne 1.2 GB/hodina, pri HD programoch (s vysokým rozlíšením) je spotreba dát približne 3 GB/hodina.

Orange TV cez internet môžete sledovať kdekoľvek v rámci EÚ, kde máte dostatočné internetové pripojenie od ktoréhokoľvek poskytovateľa internetu (môže sa stať, že niektorí poskytovatelia internetu službu Orange TV cez internet blokujú).

Službu Orange TV cez internet môžete využívať až na 3 zariadeniach súčasne. Vždy maximálne na 1 Set-top Box-e a 2 ďalších zariadeniach (smartfón, tablet, PC) súčasne. Ak nevyužijete prístup pre Set-top Box, máte možnosť sledovať televíziu na ďalšom zariadení.

Pre sledovanie Orange TV cez internet stačí stabilné internetové pripojenie. Odporúčaná rýchlosť pre sledovanie cez Set-Top Box je 7 Mbit/s, pre sledovanie na PC 4 Mbit/s a na mobilnom zariadení 3 Mbit/s.

Službu je možné využívať cez prehliadač Google Chrome (verzia 52 a vyššia) na stránke tv.orange.sk. Podporované operačné systémy sú MS Windows 7, 8 (32 bit, 64 bit), 8.1., 10, alebo MAC OS 10.11 a vyšší.

V mobile alebo tablete si bezplatne stiahnete aplikáciu Orange TV cez Obchod Google Play pre operačný systém Android (verzia 4.1 a vyššie), alebo cez App Store pre operačný systém iOS (iPhone, iPad).

Akýkoľvek s HDMI alebo SCART vstupom.

To nás mrzí. Povedzte nám prosím, čo vám na stránke chýbalo:
Ak od nás potrebujete odpoveď, kontaktuje nás priamo.