Orange Filmotéka

Orange Filmotéka prináša zákazníkom Orange TV možnosť sledovať atraktívne filmy a dokumenty cez Set-top Box, na vašom PC, ale aj vo vašom smartfóne, prípadne tablete.

Často kladené otázky

Filmotéka Štart obsahuje balík vybraných filmov, ktorý na mesačnej báze obmieňame. Jej cena je 1€ mesačne. Filmotéka + obsahuje viac ako 600 titulov. Pri tejto službe pozeráte ten film, ktorý si zakúpite za jednorazový poplatok. Cena výpožičky je od 1,99€ za titul. Požičaný film máte k dispozícii na 48 hodín.
Služba je dostupná iba pre zákazníkov Orange TV, ktorí majú zakúpenú službu Orange TV cez internet a Orange TV na optike.
Vo Filmotéke Štart aj Filmotéke + nájdete filmy zahraničnej, slovenskej či českej produkcie. Medzi nimi určite nechýbajú aj známe kinohity či dokumentárne filmy.
Naše filmy nie sú prerušované reklamou a vy si ich tak môžete nerušene vychutnať.
Film je pre vás od zakúpenia dostupný na 48 hodín a môžete si ho pozrieť toľkokrát, koľko počas tejto doby budete chcieť.
Áno, ak máte zakúpenú službu Orange TV cez internet, môžete sledovať všetky filmy prostredníctvom aplikácie Orange TV vo vašom mobile (je dostupná v obchode pre telefóny s operačným systémom Android a Apple). Filmy je možné sledovať aj cez web tv.orange.sk.