HBO Max

HBO Max

HBO Max je prémiová videopožičovňa od spoločnosti HBO. Je dostupná cez mobilnú aplikáciu na vašom smartfóne, tablete, webový prehliadači na počítači, ale aj na iných smart zariadeniach. Ponúka všetky série z tých najlepších filmov, dokumentov a seriálov. Vychutnajte si zábavu z produkcie Warner Bros., HBO, Max Originals, DC, Cartoon Network a mnohých ďalších.

Službu HBO Max automaticky získate pri aktivácii Balíka HBO, Balíka HBO + Cinemax, alebo Všetky prémiové balíky. Objednávka je možná cez Orange e-shop, zákaznícku linku na čísle 0800 500 200, alebo na ktoromkoľvek predajnom mieste.

Ako získam prístup do HBO Max?

Prístup do filmovej a seriálovej knižnice HBO Max získate, ak máte vo svojej Orange TV aktívny niektorý z balíkov obsahujúci TV stanice HBO (Balík HBO, Balík Cinemax + Balík HBO, Všetky prémiové balíky). Prístup do HBO Max si nie je možné u nás zakúpiť samostatne, teda ak nemáte aktívny žiaden balík so stanicami HBO spolu s Orange TV.

Účet si vytvoríte na stránke www.hbomax.com alebo v mobilnej aplikácii HBO Max.

V časti Prihlasenie – Prepojiť účty - vyberte možnosť Orange Slovensko, a.s. a zaregistrujete sa pomocou desaťmiestneho registračného kódu, ktorý ste dostali v SMS správe. Na registráciu použite svoju e-mailovú adresu. Emailovú adresu, ktorú ste použili pri registrácii, budete používať vždy pri opakovanom prihlásení sa do služby HBO Max.

Po úspešnej registrácii môžete HBO Max využívať na svojom obľúbenom zariadení prostredníctvom aplikácie HBO Max alebo priamo na stránke www.hbomax.com. Vyberte si možnosť Prihlásenie a použite e-mailovú adresu a heslo, ktoré ste zadali pri registrácii.

Áno, v prípade, že už nemáte SMS správu s registračným kódom a nezaregistrovali ste sa, je možné požiadať o zaslanie nového registračného kódu na Zákazníckej linke 0905 905 905 (dostupná od 08:00 – 21:00, hovor je spoplatnený podľa platného cenníka).

Nový registračný kód Vám bude zaslaný na kontaktné telefónne číslo po 24 hodinách od zaevidovania Vašej požiadavky.

Pri prihlásení na stránke www.hbomax.com alebo v aplikácii HBO Max zvoľte možnosť Zabudol som heslo. Zadajte e-mail, ktorý ste použili pri registrácii do služby, na tento e-mail Vám bude doručený odkaz na webovú stránku, kde si nastavíte nové heslo.

So svojím účtom môžete sledovať HBO Max až na 3 zariadeniach súčasne. Ak chcete pridať ďalšie zariadenie, automaticky Vám bude prvé zo zoznamu odstránené.

Ak ste už v rámci rovnakej TV služby dostali od nás registračný kód do HBO Max a zaregistrovali sa, nie je potrebné sa registrovať opätovne, prihlásiť sa môžete s pôvodnými prihlasovacími údajmi.

Nie, ak máte aktívne spojenie služieb Orange TV cez kábel so službou Orange TV cez internet a máte tam aktivovaný niektorý z balíkov obsahujúci TV stanice HBO (Balík HBO, Balík Cinemax + Balík HBO, Všetky prémiové balíky), máte nárok na jeden benefit - jeden prístup do HBO Max.

Pokiaľ využívate vlastné platené konto, od nás získavate ďalší prístup a je potrebné sa zaregistrovať pomocou registračného kódu, ktorý ste dostali SMS správou s novými prihlasovacími údajmi. Pôvodné konto, ktoré máte napriamo predplatené od HBO Max automaticky nezaniká.

Keď si deaktivujete balík obsahujúci TV stanice HBO, stratíte nárok na benefit a Váš prístup do filmovej a seriálovej knižnice HBO Max bude zrušený.

Nie, HBO Max účty aktívnych užívateľov budú automaticky zmigrované na HBO Max. Všetci zmigrovaní užívatelia sa budú môcť prihlásiť do HBO Max pomocou doposiaľ používaných prihlasovacích údajov pre HBO Max.

Pokiaľ máte vo svojej Orange TV naďalej aktívny balík s HBO stanicami, tak registračný kód, ktorý ste dostali v minulosti Vám bude platiť aj naďalej, ale registráciu je potrebné spraviť už na stránke www.hbomax.com.