HBO GO

HBO GO

HBO GO je prémiová videopožičovňa od spoločnosti HBO. Je dostupná cez mobilnú aplikáciu na vašom smartfóne, tablete, webový prehliadač na počítači, ale aj na iných smart zariadeniach. Ponúka všetky série z tých najlepších filmov, dokumentov a seriálov. Užiť si môžete viac ako 6000 častí seriálov spoločne s výbornou ponukou filmov, a to na všetkých vašich zariadeniach.

Službu HBO GO získate pri aktivácii Balíka HBO, Balíka HBO + Cinemax, alebo Všetky prémiové balíky. Objednávka je možná cez Orange e-shop, zákaznícku linku na čísle 0800 500 200, alebo na ktoromkoľvek predajnom mieste.

HBO GO ponúka všetky série z tých najlepších seriálov. Užiť si môžete viac ako 6000 častí seriálov spoločne s výbornou ponukou filmov, a to na všetkých vašich zariadeniach.

Ako získam prístup do HBO GO?

Prístup do filmovej a seriálovej knižnice HBO GO získate, ak máte vo svojej Orange TV aktívny niektorý z balíkov obsahujúci TV stanice HBO (Balík HBO, Balík Cinemax + Balík HBO, Všetky prémiové balíky). Prístup do HBO GO si nie je možné u nás zakúpiť samostatne, teda ak nemáte aktívny žiaden balík so stanicami HBO.

Účet si vytvoríte na stránke www.hbogo.sk

  • z počítača v časti Registrácia - Prihlásenie cez operátora - vyberte možnosť Orange Slovensko, a.s.
  • cez mobil, alebo tablet zvoľte možnosť Prihlásenie - Prihláste sa u svojho operátora – možnosť: Nemáte registráciu.

Vyberte si možnosť Orange Slovensko a zaregistrujete sa pomocou desaťmiestneho registračného kódu, ktorý ste dostali SMS správou. Na registráciu použite svoju e-mailovú adresu. Emailovú adresu, ktorú ste použili pri registrácii budete používať vždy pri opakovanom prihlásení do služby HBO GO.

 

Po úspešnej registrácii môžete HBO GO využívať na svojom obľúbenom zariadení prostredníctvom aplikácie HBO GO alebo priamo na stránke www.hbogo.sk. Vyberte si možnosť Prihlásenie, Prihláste sa u svojho operátora. Pre opakované prihlásenie použite e-mailovú adresu a heslo, ktoré ste zadali pri registrácii.

Áno, v prípade, že už nemáte SMS správu s registračným kódom a nezaregistrovali ste sa, je možné požiadať o zaslanie nového registračného kódu na Zákazníckej linke 0905 905 905 (dostupná od 08:00 – 21:00).

Nový registračný kód Vám bude zaslaný na kontaktné telefónne číslo po 24 hodinách od zaevidovania Vašej požiadavky.

Pri prihlásení na stránke www.hbogo.sk alebo v aplikácii HBO GO zvoľte možnosť Zabudol som heslo. Zadajte e-mail, ktorý ste použili pri registrácii do služby HBO GO, na tento e-mail Vám bude doručený odkaz na webovú stránku, kde si nastavíte nové heslo.

K svojmu účtu máte možnosť registrovať až päť rôznych zariadení. Ak limit prekročíte, môžete si nepoužívané zariadenia vymazať po prihlásení sa do svojho účtu v mobilnej aplikácii HBO GO alebo na stránke www.hbogo.sk v časti Nastavenia.

Ak ste už v rámci rovnakej TV služby dostali od nás registračný kód do HBO GO a zaregistrovali sa, nie je potrebné sa registrovať opätovne, prihlásiť sa môžete s pôvodnými prihlasovacími údajmi.

Nie, ak máte aktívne spojenie služieb Orange TV cez optiku alebo Orange TV cez satelit so službou Orange TV cez internet a máte tam aktivovaný niektorý z balíkov obsahujúci TV stanice HBO (Balík HBO, Balík Cinemax + Balík HBO, Všetky prémiové balíky), máte nárok na jeden benefit - jeden prístup do HBO GO.

Pokiaľ využívate vlastné platené konto, od nás získavate ďalší prístup a je potrebné sa zaregistrovať pomocou registračného kódu, ktorý ste dostali SMS správou s novými prihlasovacími údajmi.

Keď si deaktivujete balík obsahujúci TV stanice HBO, stratíte nárok na benefit a Váš prístup do filmovej a seriálovej knižnice HBO GO bude zrušený.

To nás mrzí. Povedzte nám prosím, čo vám na stránke chýbalo:
Ak od nás potrebujete odpoveď, kontaktuje nás priamo.