Dnes je ten správny čas na rozchod

Ale so svojím telefónom. Odložte ho a vychutnajte si tak deň sv. Valentína so svojimi blízkymi offline.

Ale so svojím telefónom. Odložte ho a vychutnajte si tak deň sv. Valentína so svojimi blízkymi offline.

Doprajte sebe aj blízkym chvíle bez mobilu

Chápeme, že sú chvíle, kedy nám smartfóny uľahčujú život a spájajú nás rýchlejšie s tými, na ktorých nám záleží. Sú tu však aj špeciálne momenty, kedy by sme mali odložiť mobil bokom a venovať svoj čas svojej rodine, láske a priateľom. Tak, ako sme zvyknutí byť online, nemali by sme zabúdať byť aj offline. Užite si takto naplno nielen deň sv. Valentína.

Digitálne technológie a bezpečnosť

Už od roku 2006 sa intenzívne venujeme podpore bezpečného a zodpovedného používania komunikačných technológií. V spolupráci s mnohými odborníkmi realizujeme bezplatné workshopy a informačno-vzdelávacie aktivity, ktoré pomáhajú rodičom, pedagógom i deťom. Zistiť viac na stránke Deti na nete.

Stojíme si za svojimi princípmi

Ako v profesionálnom, tak aj v osobnom kontakte nám záleží na pozitívnom dojme, vplyve a rešpektovaní našej spoločnosti. Preto dodržujeme etické princípy pri všetkých aktivitách nášho podnikania. Pozrieť Etický kódex.

Služby pre všetkých

Snažíme sa vám svojimi špeciálnymi ponukami a jedinečnými zariadeniami prinášať jednoduchší spôsob, ako komunikovať s okolitým svetom. Viac o Orange jednoduchšie.

Chráňme spolu naše deti

Naučme deti používať internet správne. Zistite viac o digitálnom rodičovstve, nástrahách internetu a bezpečnosti detí v online svete.

Viac o digitálnom rodičovstve
Deti na internete