Orange vyjadruje solidaritu s Marokom: Zákazníci budú volať do a z Maroka zadarmo

Orange vyjadruje solidaritu s Marokom: Zákazníci budú volať do a z Maroka zadarmo

Orange vyjadruje solidaritu s ľuďmi zasiahnutými zemetrasením v Maroku, ktoré si doteraz vyžiadalo už stovky obetí. Od dnešného dňa po dobu 7 dní (do 16.9. vrátane) preto sprístupňuje pre svojich zákazníkov medzinárodné hovory zo Slovenska do Maroka, ako aj prichádzajúce a odchádzajúce hovory, SMS a MMS správy z Maroka do slovenskej sieti zdarma.

„Touto cestou chcem vyjadriť úprimnú sústrasť pozostalým obetí zemetrasenia v Maroku. Hlboko s nimi súcitím a rovnako aj so všetkými tými, ktorí stratili domovy alebo boli inak touto prírodnou katastrofou zasiahnutí. Nám ako operátorovi, ktorého úlohou je ľudí spájať v každej situácii, to nie je ľahostajné a chceme prispieť svojou troškou k tomu, aby sme ľudí zažívajúcich toto nešťastie spojili s ich blízkymi,“ hovorí Mariusz Gatza, CEO Orange Slovensko.

Všetci zákazníci Orangeu budú mať od soboty 9.9.2023 do soboty 16.9.2023 vrátane všetky hovory zo Slovenska do Maroka zdarma. Rovnako hovory, ale aj SMS a MMS správy z Maroka na Slovensko nebudú spoplatnené. Aktivácia tohto benefitu je automatická, zákazníci na ne automaticky dostanú dobropis v nasledujúcom fakturačnom období.