TCL 55C6K Premium QD MiniLED Google Smart TV
TCL 55C6K Premium QD MiniLED Google Smart TV
Popis
Objavte neuveriteľný svet zábavy s TCL 55C6K: 55-palcový QD-MiniLED televízor pre maximálny vizuálny a zvukový zážitok!
Viazanosť 24 mesiacov
Nastavenie objednávky
1. Výber čísla
2. Výber paušálu
Stredný paušál
-
10 GB mesačne
-
nekonečné volania v SR a v EÚ Volania do EÚ/Zóny 1 sú spoplatnené sumou 0,03 € za minútu.
-
nekonečné SMS/MMS nekonečné SMS/MMS SR/EÚ/Zóna 1
-
10 GB mesačne, po vyčerpaní balíka pokračujete s rýchlosťou 512 kb/s, dáta v EÚ podliehajú regulácii
-
prístup do 5G siete
-
bonus 60 € na zariadenie
-
možnosť bezplatnej aktivácie služby Online ochrana Basic
-
bezplatné založenie skupiny Navzájom zadarmo
-
bezplatný prenos nespotrebovaných dát
-
zľava pri viazanosti so zariadením alebo bez zariadenia
To najlepšie z najlepšieho
QLED Mini LED, 144 Hz natívna obnovovacia frekvencia
Hi-Fi systém ONKYO 2.1
možnosť aplikácie Orange TV
Parametre zariadenia
Rozmery a hmotnosť
| Hmotnosť | 12,5 kg |
| Rozmery | 1229 × 776 × 297 mm |
Displej
| Rozlíšenie | 3840×2160 |
| Uhlopriečka | 55,0" |
| Dynamický kontrast | áno |
Konektivita
| Wi-Fi | áno |
| HDMI | áno |
| USB | 1 x 3.0 |
| LAN | áno |
| Digitálna TV | áno |
| MPEG4 | áno |
| Anténový vstup | áno |
| CI slot | áno |
| Hlasový paušál | Mesačný poplatok | Cena na e‑shope | |
|---|---|---|---|
| Prémiový paušál | 46,13 € | 429 € | |
| Veľký paušál | 35,88 € | 519 € | |
| Stredný paušál | 25,62 € | 609 € | |
| Základný paušál | 19,47 € | 649 € | |
| Yoxo paušál | 20 € | 659 € | |
| Senior | 16 € | 654 € |