Xiaomi Redmi Note 15 Pro 5G 256GB black
Xiaomi Redmi Note 15 Pro 5G 256GB black
Popis
Pri kúpe tohto zariadenia získate do 15 dní od prevzatia zásielky kupón v hodnote 130 € na nákup druhého zariadenia rovnakej značky. 5G telefón s P-OLED displejom, 6580 mAh batéria s rýchlym 45 W nabíjaním, IP68
Viazanosť 24 mesiacov
Nastavenie objednávky
1. Výber čísla
2. Výber paušálu
Veľký paušál
-
30 GB mesačne
-
nekonečné volania v SR a v EÚ Volania do EÚ/Zóny 1 sú spoplatnené sumou 0,03 € za minútu.
-
nekonečné SMS/MMS nekonečné SMS/MMS SR/EÚ/Zóna 1
-
30 GB mesačne plnou rýchlosťou, potom pokračujete s rýchlosťou 1 Mb/s, dáta v EÚ podliehajú regulácii
-
prístup do 5G siete
-
bonus 150 € na zariadenie
-
možnosť bezplatnej aktivácie služby Online ochrana Basic
-
bezplatné založenie skupiny Navzájom zadarmo
-
zľava pri viazanosti so zariadením alebo bez zariadenia
To najlepšie z najlepšieho
Fotoaparát s 200 MPx optikou
Plynulý 120 Hz P-OLED displej
6,580 mAh batéria so 45 W nabíjaním
YouTube Premium na 2 mesiace pri zakúpení Redmi Note 15 Pro+
Pre nových užívateľov YouTube Premium (bez predchádzajúceho skúšania YouTube Premium, YouTube Music Premium, YouTube Red a Google Play Music).
- Možno uplatniť do 31.8.2026.
- Mesačné predplatné začína koncom skúšobnej doby, ak nie je zrušené skôr.
- Možno zrušiť kedykoľvek.
Plné znenie podmienok na: youtube-premium-terms
3 mesačné bezplatné skúšobné predplatné Google One (100 GB Basic)
- Platné iba pre nových užívateľov Google One.
- Platné pre 100 GB Basic Plan.
- Možno uplatniť do 31.7.2026.
- Mesačné predplatné začína koncom skúšobnej doby, ak nie je zrušené skôr.
Plné znenie podmienok na: google-one-terms
Detailné podmienky nájdete na:
Parametre zariadenia
Rozmery a hmotnosť
| Hmotnosť | 210 g |
| Rozmery | 163,61 × 78,09 × 7,78 |
Batéria
| Typ | Li-Pol |
| Kapacita | 6580 mAh |
GPS a aplikácie
| GPS | áno |
Pamäť
| Operačná pamäť | 8192 MB |
| Veľkosť úložiska | 256 GB |
Displej
| Rozlíšenie | 2772 × 1280 |
| Uhlopriečka | 6,83" |
| Typ | P-OLED, 120Hz |
Foto a video
| Fotoaparát zadný | 200 MPx |
| Fotoaparát predný | 20 MPx |
Systém a procesor
| Operačný systém | Android 15 |
| Typ procesora | MediaTek D7400 Ultra |
| Grafický čip | Arm Mali-G615 |
SIM
| Slot na dve SIM karty | áno |
| Nano SIM | áno |
| eSIM | áno |
Konektivita
| 4G | áno |
| 5G | áno |
| VoLTE | áno |
| VoLTE Roaming | áno |
| Bluetooth | 5.4 |
| Wi-Fi | áno |
| VoWiFi | áno |
Obsah balenia
| Náhlavná súprava | nie |
| Batéria | nie |
| Používateľská príručka | nie |
| Nabíjačka | nie |
Ostatné
| Farba | čierna |
| Hlasový paušál | Mesačný poplatok | Cena na e‑shope | |
|---|---|---|---|
| Prémiový paušál | 46,13 € | 129 € | |
| Veľký paušál | 35,88 € | 219 € | |
| Stredný paušál | 25,62 € | 309 € | |
| Základný paušál | 19,47 € | 349 € | |
| Yoxo paušál | 20 € | 359 € | |
| Senior | 16 € | 354 € |