Xiaomi Redmi A5 64GB black
Xiaomi Redmi A5 64GB black
Popis
Dostupný smartfón s duálnou optikou, 5200 mAh batériou v štýlovom dizajne
Viazanosť 24 mesiacov
Nastavenie objednávky
1. Výber čísla
2. Výber paušálu
Stredný paušál
-
10 GB mesačne
-
nekonečné volania v SR a v EÚ Volania do EÚ/Zóny 1 sú spoplatnené sumou 0,03 € za minútu.
-
nekonečné SMS/MMS nekonečné SMS/MMS SR/EÚ/Zóna 1
-
10 GB mesačne, po vyčerpaní balíka pokračujete s rýchlosťou 512 kb/s, dáta v EÚ podliehajú regulácii
-
prístup do 5G siete
-
bonus 60 € na zariadenie
-
možnosť bezplatnej aktivácie služby Online ochrana Basic
-
bezplatné založenie skupiny Navzájom zadarmo
-
bezplatný prenos nespotrebovaných dát
-
zľava pri viazanosti so zariadením alebo bez zariadenia
To najlepšie z najlepšieho
Veľká kapacita batérie, 5200 mAh
Plynulý 6,88'' 120Hz displej
Zvýšená ochrana IP52
Parametre zariadenia
Rozmery a hmotnosť
| Hmotnosť | 193 g |
| Rozmery | 172 × 78 × 8,3 |
Batéria
| Kapacita | 5200 mAh |
GPS a aplikácie
| GPS | áno |
Pamäť
| Slot na pamäťové karty | áno |
| Operačná pamäť | 3072 MB |
| Veľkosť úložiska | 64 GB |
Displej
| Rozlíšenie | 1640 × 720 |
| Uhlopriečka | 6,88" |
| Typ | IPS LCD, 120 Hz |
Foto a video
| Fotoaparát zadný | 8 MPx |
| Fotoaparát predný | 32 MPx |
Systém a procesor
| Operačný systém | Android 15 |
| Typ procesora | Unisoc T7250 |
| Grafický čip | Mali-G57 MP1 |
SIM
| Slot na dve SIM karty | áno |
| Nano SIM | áno |
Konektivita
| 4G | áno |
| VoLTE | áno |
| Bluetooth | 5.3 |
| Wi-Fi | áno |
Obsah balenia
| Náhlavná súprava | nie |
| Batéria | nie |
| Používateľská príručka | nie |
| Nabíjačka | nie |
Ostatné
| Farba | čierna |
| Hlasový paušál | Mesačný poplatok | Cena na e‑shope | |
|---|---|---|---|
| Prémiový paušál | 46,13 € | 1 € | |
| Veľký paušál | 35,88 € | 1 € | |
| Stredný paušál | 25,62 € | 29 € | |
| Základný paušál | 19,47 € | 69 € | |
| Yoxo paušál | 20 € | 79 € | |
| Senior | 16 € | 74 € |