Xiaomi 15T Pro 5G 512GB Titan gray
Nastavenie objednávky
1. Výber čísla
2. Výber paušálu
Stredný paušál
-
10 GB mesačne
-
nekonečné volania v SR a v EÚ Volania do EÚ/Zóny 1 sú spoplatnené sumou 0,03 € za minútu.
-
nekonečné SMS/MMS nekonečné SMS/MMS SR/EÚ/Zóna 1
-
10 GB mesačne, po vyčerpaní balíka pokračujete s rýchlosťou 512 kb/s, dáta v EÚ podliehajú regulácii
-
prístup do 5G siete
-
bonus 60 € na zariadenie
-
možnosť bezplatnej aktivácie služby Online ochrana Basic
-
bezplatné založenie skupiny Navzájom zadarmo
-
bezplatný prenos nespotrebovaných dát
-
zľava pri viazanosti so zariadením alebo bez zariadenia
To najlepšie z najlepšieho
6,67'' 144Hz AMOLED displej
špičková 3x50 MPix optika
ultra rýchle 120W nabíjanie
Parametre zariadenia
Rozmery a hmotnosť
| Hmotnosť | 210 g |
| Rozmery | 162,7 × 77,9 × 7,96 |
Batéria
| Kapacita | 5500 mAh |
GPS a aplikácie
| GPS | áno |
Pamäť
| Operačná pamäť | 12288 MB |
| Veľkosť úložiska | 512 GB |
Displej
| Rozlíšenie | 2772 × 1280 |
| Uhlopriečka | 6,83" |
| Typ | POLED 144 Hz |
Foto a video
| Fotoaparát zadný | 50 MPx |
| Fotoaparát predný | 32 MPx |
Systém a procesor
| Operačný systém | Android 15 |
SIM
| Slot na dve SIM karty | áno |
| Nano SIM | áno |
| eSIM | áno |
Konektivita
| 4G | áno |
| 5G | áno |
| VoLTE | áno |
| VoLTE Roaming | áno |
| Bluetooth | 5.4 |
| Wi-Fi | áno |
| VoWiFi | áno |
Obsah balenia
| Náhlavná súprava | nie |
| Batéria | nie |
| Používateľská príručka | nie |
| Nabíjačka | nie |
Ostatné
| Farba | strieborná |
| Hlasový paušál | Mesačný poplatok | Cena na e‑shope | |
|---|---|---|---|
| Prémiový paušál | 46,13 € | 409 € | |
| Veľký paušál | 35,88 € | 499 € | |
| Stredný paušál | 25,62 € | 589 € | |
| Základný paušál | 19,47 € | 629 € | |
| Yoxo paušál | 20 € | 639 € | |
| Senior | 16 € | 634 € |