Samsung Galaxy Xcover 7 5G 128GB EE
Samsung Galaxy Xcover 7 5G 128GB EE
Popis
Zásadne vylepšený následník Xcover série s bočnou čítačkou odtlačkov a odolnosťami IP68 + MIL-STD-810H
Viazanosť 24 mesiacov
Nastavenie objednávky
1. Výber čísla
2. Výber paušálu
Stredný paušál
-
10 GB mesačne
-
nekonečné volania v SR a v EÚ Volania do EÚ/Zóny 1 sú spoplatnené sumou 0,03 € za minútu.
-
nekonečné SMS/MMS nekonečné SMS/MMS SR/EÚ/Zóna 1
-
10 GB mesačne, po vyčerpaní balíka pokračujete s rýchlosťou 512 kb/s, dáta v EÚ podliehajú regulácii
-
prístup do 5G siete
-
bonus 60 € na zariadenie
-
možnosť bezplatnej aktivácie služby Online ochrana Basic
-
bezplatné založenie skupiny Navzájom zadarmo
-
bezplatný prenos nespotrebovaných dát
-
zľava pri viazanosti so zariadením alebo bez zariadenia
To najlepšie z najlepšieho
6,6'' Full HD displej 60Hz
5G, 50MPx optika, 128GB+microSD
Enterprise Edícia softwaru a OS
Parametre zariadenia
Rozmery a hmotnosť
| Hmotnosť | 240 g |
| Rozmery | 169 × 80,1 × 10,2 mm |
Batéria
| Typ | Li-Pol |
| Kapacita | 4050 mAh |
GPS a aplikácie
| GPS | áno |
Pamäť
| Slot na pamäťové karty | áno |
| Pamäťová karta | micro SD |
| Operačná pamäť | 6144 MB |
| Veľkosť úložiska | 128 GB |
Displej
| Rozlíšenie | 2408 × 1080 |
| Uhlopriečka | 6,6" |
| Typ | PLS LCD 60Hz |
Foto a video
| Fotoaparát zadný | 50 MPx |
| Fotoaparát predný | 5 MPx |
Systém a procesor
| Operačný systém | Android 14 |
SIM
| Slot na dve SIM karty | áno |
| Micro SIM | áno |
Konektivita
| 4G | áno |
| 5G | áno |
| VoLTE | áno |
| Bluetooth | 5.3 |
| Wi-Fi | áno |
| VoWiFi | áno |
Obsah balenia
| Náhlavná súprava | nie |
| Batéria | áno |
| Používateľská príručka | nie |
| Nabíjačka | nie |
Ostatné
| Farba | čierna |
| Hlasový paušál | Mesačný poplatok | Cena na e‑shope | |
|---|---|---|---|
| Prémiový paušál | 46,13 € | 119 € | |
| Veľký paušál | 35,88 € | 209 € | |
| Stredný paušál | 25,62 € | 299 € | |
| Základný paušál | 19,47 € | 339 € | |
| Yoxo paušál | 20 € | 349 € | |
| Senior | 16 € | 344 € |