Múdry ako internet?

S nekonečnými dátami s #datujcelyden môžete objavovať donekonečna. Aktivujte si neobmedzené dáta len za 1,50 € na deň k Paušálom Plus, Go Safe a Go Safe Data.

S nekonečnými dátami s #datujcelyden môžete objavovať donekonečna. Aktivujte si neobmedzené dáta len za 1,50 € na deň k Paušálom Plus, Go Safe a Go Safe Data.

Chcem vedieť viac

Naučte sa viac s nekonečnými dátami

Pustite si naše playlisty a čerpajte nielen nekonečné dáta, ale aj informácie, ktoré vás zaujímajú. Užívajte si nekonečné dáta na celý deň zadarmo s #datujcelyden.

ilustračný obrázok ženy sediacej za laptopom

Múdrejší vo Photoshope

Photoshop | 64 videí

Lepší vo Photoshope za jeden deň? S #datujcelyden a nekonečnými dátami na celý deň je to viac ako možné. Pustite sa do profesionálnej postprodukcie s naším playlistom plným inšpirácie.

ilustračný obrázok ženy hrajúcej na gitaru

Múdrejší v hraní na gitaru

Gitara | 67 videí

Aktivujte si službu #datujcelyden teraz už aj ku Go paušálom. S nekonečnými dátami a naším playlistom sa v tom možno nájdete, naučíte sa niečo nové a do večera vybrnkáte možno aj nejaký ten song. Zahrali sme vám na strunu?

ilustračný obrázok ženy vo vode

Múdrejší v otužovaní

Otužovanie | 51 videí

S neobmedzenými dátami na celý deň vám už žiadne video nezamrzne. A vy tiež nie! Zistite s naším playlistom kde, kedy a ako správne otužovať.

ilustračný obrázok rastliny

Múdrejší v pestovaní rastlín

Pestovanie rastlín | 50 videí

Vypestujte si nové záľuby vďaka službe #datujcelyden teraz už aj ku Go paušálom. S naším playlistom a neobmedzenými dátami vám už žiadna rastlinka nezvädne.

ilustračný obrázok muža v kuchárskej čapici

Múdrejší vo varení

Varenie | 69 videí

Od praženice až po sviečkovú Wellington. Vďaka nekonečným dátam na celý deň teraz už aj ku Go paušálom sa z vás do večera stane „expert“ na čokoľvek, na čo máte chuť.

ilustračný obrázok šijacieho stroja

Múdrejší v šití

Šitie | 40 videí

Ušili sme vám playlist na mieru. Teraz je rad na vás! Využite nekonečné dáta teraz už aj ku Go paušálom. Stačí si aktivovať službu #datujcelyden. Pustite si náš playlist a zaplňte si šatník novými originálnymi kúskami.

Nekonečné dáta iba za 1,50 €

Službu #datujcelyden si môžete jednoducho aktivovať cez Zákaznícku zónu Môj Orange. Vybrané dni tak dátujete do polnoci iba za 1,50 €.

Si študent, mladý do 27 rokov alebo učiteľ?

S Yoxo paušálom môžeš službu #datujcelyden v každom zúčtovacom období využiť 2× úplne zadarmo.

vysmiata žena s téglikom v ruke telefonuje