Samsung Galaxy S25 Edge 5G 256GB silver
Samsung Galaxy S25 Edge 5G 256GB silver
Popis
Ultra tenký model s 200 Mpx fotoaparátom, bezdrôtové a reverzné nabíjanie, AMOLED 2X displej, IP68
Viazanosť 24 mesiacov
Nastavenie objednávky
1. Výber čísla
2. Výber paušálu
Stredný paušál
-
10 GB mesačne
-
nekonečné volania v SR a v EÚ Volania do EÚ/Zóny 1 sú spoplatnené sumou 0,03 € za minútu.
-
nekonečné SMS/MMS nekonečné SMS/MMS SR/EÚ/Zóna 1
-
10 GB mesačne, po vyčerpaní balíka pokračujete s rýchlosťou 512 kb/s, dáta v EÚ podliehajú regulácii
-
prístup do 5G siete
-
bonus 60 € na zariadenie
-
možnosť bezplatnej aktivácie služby Online ochrana Basic
-
bezplatné založenie skupiny Navzájom zadarmo
-
bezplatný prenos nespotrebovaných dát
-
zľava pri viazanosti so zariadením alebo bez zariadenia
To najlepšie z najlepšieho
Ultra tenký model
Odolnosť IP68
Umelá inteligencia priamo v telefóne
Parametre zariadenia
Rozmery a hmotnosť
| Hmotnosť | 163 g |
| Rozmery | 158,2 × 75,6 × 5,8 |
Batéria
| Kapacita | 3900 mAh |
GPS a aplikácie
| GPS | áno |
Pamäť
| Operačná pamäť | 12288 MB |
| Veľkosť úložiska | 256 GB |
Displej
| Rozlíšenie | 3120 × 1440 |
| Uhlopriečka | 6,7" |
| Typ | Dynamic AMOLED 2X |
Foto a video
| Fotoaparát zadný | 200 MPx |
| Fotoaparát predný | 12 MPx |
Systém a procesor
| Operačný systém | Android 15 |
| Typ procesora | Snapdragon 8 Elite for Galaxy |
| Grafický čip | Adreno 830 (1200 MHz) |
SIM
| Slot na dve SIM karty | áno |
| Nano SIM | áno |
| eSIM | áno |
Konektivita
| 4G | áno |
| 5G | áno |
| VoLTE | áno |
| Bluetooth | 5.3 |
| Wi-Fi | áno |
| VoWiFi | áno |
Obsah balenia
| Náhlavná súprava | nie |
| Batéria | nie |
| Používateľská príručka | nie |
| Nabíjačka | nie |
Ostatné
| Farba | strieborná |
| Hlasový paušál | Mesačný poplatok | Cena na e‑shope | |
|---|---|---|---|
| Prémiový paušál | 46,13 € | 789 € | |
| Veľký paušál | 35,88 € | 879 € | |
| Stredný paušál | 25,62 € | 969 € | |
| Základný paušál | 19,47 € | 1009 € | |
| Yoxo paušál | 20 € | 1019 € | |
| Senior | 16 € | 1014 € |