Realme 14 5G 256GB storm titanium
Realme 14 5G 256GB storm titanium
Popis
Exkluzívne v Orange - Dostupný herný model s výkonnejším chladením, 120Hz AMOLED displejom, 6000 mAh batériou, IP69
Viazanosť 24 mesiacov
Nastavenie objednávky
1. Výber čísla
2. Výber paušálu
Stredný paušál
-
10 GB mesačne
-
nekonečné volania v SR a v EÚ Volania do EÚ/Zóny 1 sú spoplatnené sumou 0,03 € za minútu.
-
nekonečné SMS/MMS nekonečné SMS/MMS SR/EÚ/Zóna 1
-
10 GB mesačne, po vyčerpaní balíka pokračujete s rýchlosťou 512 kb/s, dáta v EÚ podliehajú regulácii
-
prístup do 5G siete
-
bonus 60 € na zariadenie
-
možnosť bezplatnej aktivácie služby Online ochrana Basic
-
bezplatné založenie skupiny Navzájom zadarmo
-
bezplatný prenos nespotrebovaných dát
-
zľava pri viazanosti so zariadením alebo bez zariadenia
To najlepšie z najlepšieho
Plynulý 120 Hz AMOLED displej
Výkonné chladenie a IP69
6000 mAh batéria s rýchlym 45 W nabíjaním
Parametre zariadenia
Rozmery a hmotnosť
| Hmotnosť | 196 g |
| Rozmery | 163,15 × 775,65 × 7,97 |
Batéria
| Kapacita | 6000 mAh |
GPS a aplikácie
| GPS | áno |
Pamäť
| Slot na pamäťové karty | áno |
| Operačná pamäť | 12288 MB |
| Veľkosť úložiska | 256 GB |
Displej
| Rozlíšenie | 2400 × 1080 |
| Uhlopriečka | 6,67" |
| Typ | AMOLED 120Hz |
Foto a video
| Fotoaparát zadný | 50 MPx |
| Fotoaparát predný | 16 MPx |
Systém a procesor
| Operačný systém | Android 15 |
| Typ procesora | Oualcomm Snapdragon 6 Gen 4 (4 nm) |
| Grafický čip | Adreno 810 |
SIM
| Slot na dve SIM karty | áno |
| Nano SIM | áno |
| eSIM | áno |
Konektivita
| 4G | áno |
| 5G | áno |
| VoLTE | áno |
| Bluetooth | 5.2 |
| Wi-Fi | áno |
Obsah balenia
| Náhlavná súprava | nie |
| Batéria | áno |
| Používateľská príručka | áno |
| Nabíjačka | nie |
Ostatné
| Farba | čierna |
| Hlasový paušál | Mesačný poplatok | Cena na e‑shope | |
|---|---|---|---|
| Prémiový paušál | 46,13 € | 59 € | |
| Veľký paušál | 35,88 € | 149 € | |
| Stredný paušál | 25,62 € | 239 € | |
| Základný paušál | 19,47 € | 279 € | |
| Yoxo paušál | 20 € | 289 € | |
| Senior | 16 € | 284 € |