Motorola Edge 60 5G 256GB blue
Motorola Edge 60 5G 256GB blue
Popis
Super odolný, ale zároveň štýlový model s pOLED displejom, 5200 mAh batériou a IP68/IP69
Viazanosť 24 mesiacov
Nastavenie objednávky
1. Výber čísla
2. Výber paušálu
Stredný paušál
-
10 GB mesačne
-
nekonečné volania v SR a v EÚ Volania do EÚ/Zóny 1 sú spoplatnené sumou 0,03 € za minútu.
-
nekonečné SMS/MMS nekonečné SMS/MMS SR/EÚ/Zóna 1
-
10 GB mesačne, po vyčerpaní balíka pokračujete s rýchlosťou 512 kb/s, dáta v EÚ podliehajú regulácii
-
prístup do 5G siete
-
bonus 60 € na zariadenie
-
možnosť bezplatnej aktivácie služby Online ochrana Basic
-
bezplatné založenie skupiny Navzájom zadarmo
-
bezplatný prenos nespotrebovaných dát
-
zľava pri viazanosti so zariadením alebo bez zariadenia
To najlepšie z najlepšieho
6,67" 120 Hz pOLED displej
IP68 / IP69, Military standard 810H
Nabijanie 68W TurboPower + 5200 mAh batéria
Parametre zariadenia
Rozmery a hmotnosť
| Hmotnosť | 171 g |
| Rozmery | 161,2 × 73,1 × 7,95 |
Batéria
| Typ | Li-Pol |
| Kapacita | 5200 mAh |
GPS a aplikácie
| GPS | áno |
Pamäť
| Operačná pamäť | 12288 MB |
| Veľkosť úložiska | 256 GB |
Displej
| Rozlíšenie | 2ý+ľ × 1220 |
| Uhlopriečka | 6,67" |
| Typ | P-OLED, 120 Hz |
Foto a video
| Fotoaparát zadný | 50 MPx |
| Fotoaparát predný | 50 MPx |
Systém a procesor
| Operačný systém | Android 15 |
| Typ procesora | MT7300 |
| Grafický čip | Arm Mali-G615 MC2 |
SIM
| Slot na dve SIM karty | áno |
| Nano SIM | áno |
| eSIM | áno |
Konektivita
| 4G | áno |
| 5G | áno |
| VoLTE | áno |
| Bluetooth | 5.4 |
| Wi-Fi | áno |
Obsah balenia
| Náhlavná súprava | nie |
| Batéria | nie |
| Používateľská príručka | áno |
| Nabíjačka | nie |
Ostatné
| Farba | modrá |
| Hlasový paušál | Mesačný poplatok | Cena na e‑shope | |
|---|---|---|---|
| Prémiový paušál | 46,13 € | 99 € | |
| Veľký paušál | 35,88 € | 189 € | |
| Stredný paušál | 25,62 € | 279 € | |
| Základný paušál | 19,47 € | 319 € | |
| Yoxo paušál | 20 € | 329 € | |
| Senior | 16 € | 324 € |