Honor 400 Pro 5G 512GB black
Honor 400 Pro 5G 512GB black
Popis
Odolný, štýlový 5G model s 200 Mpx fotoaparátom, 5300 mAh batériou a IP69
Viazanosť 24 mesiacov
Nastavenie objednávky
1. Výber čísla
2. Výber paušálu
Stredný paušál
-
10 GB mesačne
-
nekonečné volania v SR a v EÚ Volania do EÚ/Zóny 1 sú spoplatnené sumou 0,03 € za minútu.
-
nekonečné SMS/MMS nekonečné SMS/MMS SR/EÚ/Zóna 1
-
10 GB mesačne, po vyčerpaní balíka pokračujete s rýchlosťou 512 kb/s, dáta v EÚ podliehajú regulácii
-
prístup do 5G siete
-
bonus 60 € na zariadenie
-
možnosť bezplatnej aktivácie služby Online ochrana Basic
-
bezplatné založenie skupiny Navzájom zadarmo
-
bezplatný prenos nespotrebovaných dát
-
zľava pri viazanosti so zariadením alebo bez zariadenia
To najlepšie z najlepšieho
Pokročilý AI 200 Mpx fotoaparát
100x AI super zoom
IP69 odolnosť
Parametre zariadenia
Rozmery a hmotnosť
| Hmotnosť | 205 g |
| Rozmery | 160,8 × 76,1 × 8,1 mm |
Batéria
| Kapacita | 5300 mAh |
GPS a aplikácie
| GPS | áno |
Pamäť
| Operačná pamäť | 12288 MB |
| Veľkosť úložiska | 512 GB |
Displej
| Rozlíšenie | 2800 × 1280 |
| Uhlopriečka | 6,7" |
| Typ | AMOLED 120 Hz |
Foto a video
| Fotoaparát zadný | 200 MPx |
| Fotoaparát predný | 12 MPx |
Systém a procesor
| Operačný systém | Android 15 |
| Typ procesora | Snapdragon 8 Gen 3 |
| Grafický čip | Adreno 750 |
SIM
| Slot na dve SIM karty | áno |
| Nano SIM | áno |
| eSIM | áno |
Konektivita
| 4G | áno |
| 5G | áno |
| VoLTE | áno |
| VoLTE Roaming | áno |
| Bluetooth | 5.4 |
| Wi-Fi | áno |
| VoWiFi | áno |
Obsah balenia
| Náhlavná súprava | nie |
| Batéria | áno |
| Používateľská príručka | áno |
| Nabíjačka | nie |
Ostatné
| Farba | čierna |
| Hlasový paušál | Mesačný poplatok | Cena na e‑shope | |
|---|---|---|---|
| Prémiový paušál | 46,13 € | 359 € | |
| Veľký paušál | 35,88 € | 449 € | |
| Stredný paušál | 25,62 € | 539 € | |
| Základný paušál | 19,47 € | 579 € | |
| Yoxo paušál | 20 € | 589 € | |
| Senior | 16 € | 584 € |