Apple iPad Air 11 Wi-Fi 128GB Gray 2025
Apple iPad Air 11 Wi-Fi 128GB Gray 2025
Popis
Výkonný tablet s procesorom M3
Viazanosť 24 mesiacov
Nastavenie objednávky
1. Výber čísla
2. Výber paušálu
Stredný paušál
-
10 GB mesačne
-
nekonečné volania v SR a v EÚ Volania do EÚ/Zóny 1 sú spoplatnené sumou 0,03 € za minútu.
-
nekonečné SMS/MMS nekonečné SMS/MMS SR/EÚ/Zóna 1
-
10 GB mesačne, po vyčerpaní balíka pokračujete s rýchlosťou 512 kb/s, dáta v EÚ podliehajú regulácii
-
prístup do 5G siete
-
bonus 60 € na zariadenie
-
možnosť bezplatnej aktivácie služby Online ochrana Basic
-
bezplatné založenie skupiny Navzájom zadarmo
-
bezplatný prenos nespotrebovaných dát
-
zľava pri viazanosti so zariadením alebo bez zariadenia
To najlepšie z najlepšieho
11 - palcový displej
operačný systém iPadOS
kapacita pamäte 128 GB
Parametre zariadenia
Rozmery a hmotnosť
| Hmotnosť | 460 g |
| Rozmery | 247,6 × 178,5 × 6,1 mm |
Batéria
| Typ | Li-Pol |
GPS a aplikácie
| GPS | GPS |
Pamäť
| Operačná pamäť | 8192 MB |
| Veľkosť úložiska | 128 GB |
Displej
| Rozlíšenie | 2360 × 1640 |
| Uhlopriečka | 11,0" |
| Typ | Liquid Retina, Multi Touch |
Foto a video
| Fotoaparát zadný | 12 MPx |
| Fotoaparát predný | 12 MPx |
Systém a procesor
| Operačný systém | iPadOS 18 |
| Typ procesora | M3 |
| Grafický čip | Apple GPU, 9-jadrový |
Konektivita
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 802.11ax s technológiou MIMO 2x2 |
Ostatné
| Farba | šedá |
| Hlasový paušál | Mesačný poplatok | Cena na e‑shope | |
|---|---|---|---|
| Prémiový paušál | 46,13 € | 509 € | |
| Veľký paušál | 35,88 € | 599 € | |
| Stredný paušál | 25,62 € | 689 € | |
| Základný paušál | 19,47 € | 729 € | |
| Yoxo paušál | 20 € | 739 € | |
| Senior | 16 € | 734 € |