Samsung Galaxy Watch8 40mm BT Silver
Samsung Galaxy Watch8 40mm BT Silver
Popis
Športové hodinky nabité funkciami v ženskom prevedení
Funkcie meranie: tepu, okysličenia krvy, tlaku, EKG, teploty pokožky, spánku, stresu a notifikácie s MT Samsung
Viazanosť 24 mesiacov
Nastavenie objednávky
1. Výber čísla
2. Výber paušálu
Stredný paušál
-
10 GB mesačne
-
nekonečné volania v SR a v EÚ Volania do EÚ/Zóny 1 sú spoplatnené sumou 0,03 € za minútu.
-
nekonečné SMS/MMS nekonečné SMS/MMS SR/EÚ/Zóna 1
-
10 GB mesačne, po vyčerpaní balíka pokračujete s rýchlosťou 512 kb/s, dáta v EÚ podliehajú regulácii
-
prístup do 5G siete
-
bonus 60 € na zariadenie
-
možnosť bezplatnej aktivácie služby Online ochrana Basic
-
bezplatné založenie skupiny Navzájom zadarmo
-
bezplatný prenos nespotrebovaných dát
-
zľava pri viazanosti so zariadením alebo bez zariadenia
To najlepšie z najlepšieho
dámska veľkosť 40 mm
platby cez Google Pay
ideálne pre smartfóny Samsung
Parametre zariadenia
Rozmery a hmotnosť
| Hmotnosť | 30 g |
| Rozmery | 42,7 × 40,4 × 8,6 mm |
Batéria
| Výdrž batérie (dojazd) | 1 deň |
GPS a aplikácie
| GPS | áno |
Pamäť
| Operačná pamäť | 2000 MB |
| Veľkosť úložiska | 32 GB |
Displej
| Rozlíšenie | 438×438 |
| Uhlopriečka | 1,34" |
| Typ | Always-On AMOLED, Sapphire Crystal |
Konektivita
| Bluetooth | áno |
| Wi-Fi | áno |
| NFC | áno |
Ostatné
| Farba | strieborná |
| Funkcie | meranie: tepu, okysličenia krvy, tlaku, EKG, teploty pokožky, spánku, stresu a notifikácie s MT Samsung |
| Hlasový paušál | Mesačný poplatok | Cena na e‑shope | |
|---|---|---|---|
| Prémiový paušál | 46,13 € | 79 € | |
| Veľký paušál | 35,88 € | 169 € | |
| Stredný paušál | 25,62 € | 259 € | |
| Základný paušál | 19,47 € | 299 € | |
| Yoxo paušál | 20 € | 309 € | |
| Senior | 16 € | 304 € |