Samsung Galaxy Watch Ultra LTE 2025 Blue
Samsung Galaxy Watch Ultra LTE 2025 Blue
Popis
Športové hodinky nabité funkciami
Funkcie BioActive senzor pre meranie srdcového tepu, SpO2, krvného tlaku, EKG; akcelerometer, gyroskop, barometer, výškomer, kompas, teplomer
Viazanosť 24 mesiacov
Nastavenie objednávky
1. Výber čísla
2. Výber paušálu
Stredný paušál
-
10 GB mesačne
-
nekonečné volania v SR a v EÚ Volania do EÚ/Zóny 1 sú spoplatnené sumou 0,03 € za minútu.
-
nekonečné SMS/MMS nekonečné SMS/MMS SR/EÚ/Zóna 1
-
10 GB mesačne, po vyčerpaní balíka pokračujete s rýchlosťou 512 kb/s, dáta v EÚ podliehajú regulácii
-
prístup do 5G siete
-
bonus 60 € na zariadenie
-
možnosť bezplatnej aktivácie služby Online ochrana Basic
-
bezplatné založenie skupiny Navzájom zadarmo
-
bezplatný prenos nespotrebovaných dát
-
zľava pri viazanosti so zariadením alebo bez zariadenia
To najlepšie z najlepšieho
odolné telo z Titánu
platby cez Google Pay
ideálne pre smartfóny Samsung
Parametre zariadenia
Rozmery a hmotnosť
| Hmotnosť | 60,5 g |
| Rozmery | 47,4 × 47,1 × 12,1 mm |
Batéria
| Výdrž batérie (dojazd) | 2 dni |
GPS a aplikácie
| GPS | áno |
Pamäť
| Operačná pamäť | 2000 MB |
| Veľkosť úložiska | 64 GB |
Displej
| Rozlíšenie | 480×480 |
| Uhlopriečka | 1,47" |
| Typ | Always-On AMOLED, Sapphire Crystal |
SIM
| eSIM | áno |
Konektivita
| Bluetooth | áno |
| Wi-Fi | áno |
| NFC | áno |
Ostatné
| Farba | modrá |
| Funkcie | BioActive senzor pre meranie srdcového tepu, SpO2, krvného tlaku, EKG; akcelerometer, gyroskop, barometer, výškomer, kompas, teplomer |
| Hlasový paušál | Mesačný poplatok | Cena na e‑shope | |
|---|---|---|---|
| Prémiový paušál | 46,13 € | 259 € | |
| Veľký paušál | 35,88 € | 349 € | |
| Stredný paušál | 25,62 € | 439 € | |
| Základný paušál | 19,47 € | 479 € | |
| Yoxo paušál | 20 € | 489 € | |
| Senior | 16 € | 484 € |