Huawei Watch GT6 46mm black
Huawei Watch GT6 46mm black
Popis
Všetko pre váš tréning aj zdravie
Funkcie Akcelerometer, magnetometer, ambientný senzor, barometer, senzor tepu, senzor teploty pokožky, GPS, SpO2
Viazanosť 24 mesiacov
Nastavenie objednávky
1. Výber čísla
2. Výber paušálu
Stredný paušál
-
10 GB mesačne
-
nekonečné volania v SR a v EÚ Volania do EÚ/Zóny 1 sú spoplatnené sumou 0,03 € za minútu.
-
nekonečné SMS/MMS nekonečné SMS/MMS SR/EÚ/Zóna 1
-
10 GB mesačne, po vyčerpaní balíka pokračujete s rýchlosťou 512 kb/s, dáta v EÚ podliehajú regulácii
-
prístup do 5G siete
-
bonus 60 € na zariadenie
-
možnosť bezplatnej aktivácie služby Online ochrana Basic
-
bezplatné založenie skupiny Navzájom zadarmo
-
bezplatný prenos nespotrebovaných dát
-
zľava pri viazanosti so zariadením alebo bez zariadenia
To najlepšie z najlepšieho
dlhá výdrž batérie
svieži štýl pre každé cvičenie
kompatibilné s iOS a Android
Parametre zariadenia
Rozmery a hmotnosť
| Hmotnosť | 51 g |
| Rozmery | 46 × 46 × 11 mm |
Batéria
| Typ | Li-Ion |
GPS a aplikácie
| GPS | áno |
Pamäť
| Veľkosť úložiska | 64 GB |
Displej
| Rozlíšenie | 466 × 466 |
| Uhlopriečka | 1,47" |
| Typ | AMOLED |
Konektivita
| Bluetooth | áno |
Ostatné
| Farba | čierna |
| Funkcie | Akcelerometer, magnetometer, ambientný senzor, barometer, senzor tepu, senzor teploty pokožky, GPS, SpO2 |
| Hlasový paušál | Mesačný poplatok | Cena na e‑shope | |
|---|---|---|---|
| Prémiový paušál | 46,13 € | 1 € | |
| Veľký paušál | 35,88 € | 59 € | |
| Stredný paušál | 25,62 € | 149 € | |
| Základný paušál | 19,47 € | 189 € | |
| Yoxo paušál | 20 € | 199 € | |
| Senior | 16 € | 234 € |