Apple Watch SE 3 GPS 40 Starlight Sport Band S/M
Apple Watch SE 3 GPS 40 Starlight Sport Band S/M
Popis
Choď svojmu zdraviu naproti
Funkcie accelerometer, gyro, merač srdcového tepu, barometer, always-on výškomer, compas
Viazanosť 24 mesiacov
Nastavenie objednávky
1. Výber čísla
2. Výber paušálu
Stredný paušál
-
10 GB mesačne
-
nekonečné volania v SR a v EÚ Volania do EÚ/Zóny 1 sú spoplatnené sumou 0,03 € za minútu.
-
nekonečné SMS/MMS nekonečné SMS/MMS SR/EÚ/Zóna 1
-
10 GB mesačne, po vyčerpaní balíka pokračujete s rýchlosťou 512 kb/s, dáta v EÚ podliehajú regulácii
-
prístup do 5G siete
-
bonus 60 € na zariadenie
-
možnosť bezplatnej aktivácie služby Online ochrana Basic
-
bezplatné založenie skupiny Navzájom zadarmo
-
bezplatný prenos nespotrebovaných dát
-
zľava pri viazanosti so zariadením alebo bez zariadenia
To najlepšie z najlepšieho
jasný displej až 1000 nitov
snímač tepovej frekvencie
detekcia nepravidelného rytmu
Parametre zariadenia
Rozmery a hmotnosť
| Hmotnosť | 26,3 g |
Batéria
| Typ | Li-Ion |
| Výdrž batérie (dojazd) | 18 h |
GPS a aplikácie
| GPS | áno |
Pamäť
| Veľkosť úložiska | 64 GB |
Displej
| Rozlíšenie | 324 × 394 |
| Uhlopriečka | 1,57" |
| Typ | Retina LTPO OLED |
Konektivita
| Bluetooth | áno |
| Wi-Fi | áno |
| NFC | áno |
Ostatné
| Farba | béžová |
| Funkcie | accelerometer, gyro, merač srdcového tepu, barometer, always-on výškomer, compas |
| Hlasový paušál | Mesačný poplatok | Cena na e‑shope | |
|---|---|---|---|
| Prémiový paušál | 46,13 € | 39 € | |
| Veľký paušál | 35,88 € | 129 € | |
| Stredný paušál | 25,62 € | 219 € | |
| Základný paušál | 19,47 € | 259 € | |
| Yoxo paušál | 20 € | 269 € | |
| Senior | 16 € | 264 € |