Apple MacBook Air 13 M4 16/256 Silver
Nastavenie objednávky
1. Výber čísla
2. Výber paušálu
Stredný paušál
-
10 GB mesačne
-
nekonečné volania v SR a v EÚ Volania do EÚ/Zóny 1 sú spoplatnené sumou 0,03 € za minútu.
-
nekonečné SMS/MMS nekonečné SMS/MMS SR/EÚ/Zóna 1
-
10 GB mesačne, po vyčerpaní balíka pokračujete s rýchlosťou 512 kb/s, dáta v EÚ podliehajú regulácii
-
prístup do 5G siete
-
bonus 60 € na zariadenie
-
možnosť bezplatnej aktivácie služby Online ochrana Basic
-
bezplatné založenie skupiny Navzájom zadarmo
-
bezplatný prenos nespotrebovaných dát
-
zľava pri viazanosti so zariadením alebo bez zariadenia
To najlepšie z najlepšieho
Operačný systém macOS
16GB pamäte RAM a 256GB SSD
nový procesor Apple M4
Parametre zariadenia
Rozmery a hmotnosť
| Hmotnosť | 1,24 kg |
Batéria
| Typ | 53.8 Wh Líthium polymérová |
Pamäť
| Operačná pamäť | 16384 MB |
| Veľkosť úložiska | 256 GB |
Displej
| Rozlíšenie | IPS (2560×1664), 1 bilion colors, 500 nits, |
| Uhlopriečka | 13,6" |
Foto a video
| Grafická karta | integrovaná |
| Webkamera | áno |
Systém a procesor
| Operačný systém | macOS |
| Typ procesora | Apple M4 (10-jadrový processor, 16-jadrový Neural Engine) |
Konektivita
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6E 802.11ax |
| USB | 2x USB-C Thunderbolt 4 |
| LAN | áno |
Ostatné
| Farba | strieborná |
| Hlasový paušál | Mesačný poplatok | Cena na e‑shope | |
|---|---|---|---|
| Prémiový paušál | 46,13 € | 909 € | |
| Veľký paušál | 35,88 € | 999 € | |
| Stredný paušál | 25,62 € | 1089 € | |
| Základný paušál | 19,47 € | 1129 € | |
| Yoxo paušál | 20 € | 1139 € | |
| Senior | 16 € | 1134 € |