Lenovo Legion Go S Steam Mega Pack
Lenovo Legion Go S Steam Mega Pack
Popis
Hrajte svoje obľúbené hry kedykoľvek a kdekoľvek
Viazanosť 24 mesiacov
Nastavenie objednávky
1. Výber čísla
2. Výber paušálu
Stredný paušál
-
10 GB mesačne
-
nekonečné volania v SR a v EÚ Volania do EÚ/Zóny 1 sú spoplatnené sumou 0,03 € za minútu.
-
nekonečné SMS/MMS nekonečné SMS/MMS SR/EÚ/Zóna 1
-
10 GB mesačne, po vyčerpaní balíka pokračujete s rýchlosťou 512 kb/s, dáta v EÚ podliehajú regulácii
-
prístup do 5G siete
-
bonus 60 € na zariadenie
-
možnosť bezplatnej aktivácie služby Online ochrana Basic
-
bezplatné založenie skupiny Navzájom zadarmo
-
bezplatný prenos nespotrebovaných dát
-
zľava pri viazanosti so zariadením alebo bez zariadenia
To najlepšie z najlepšieho
SteamOS
výkon pre hranie bez kompromisov
displej ktorý pozdvihne váš herný zážitok
Parametre zariadenia
Rozmery a hmotnosť
| Rozmery | 298,5 × 127,55 × 22,6 mm |
Pamäť
| Operačná pamäť | 16384 MB |
| Veľkosť úložiska | 512 GB |
Foto a video
| Grafická karta | Integrated AMD Radeon Graphics |
Systém a procesor
| Typ procesora | AMD Ryzen Z2 Go (4C / 8T, 3.0 / 4.3GHz, 2MB L2 / 8MB L3) |
Konektivita
| Wi-Fi | áno |
| USB | 2x USB4 40Gbps s Power Delivery 3.0 a DisplayPort 1.4 |
Ostatné
| Farba | modrá |
| Hlasový paušál | Mesačný poplatok | Cena na e‑shope | |
|---|---|---|---|
| Prémiový paušál | 46,13 € | 339 € | |
| Veľký paušál | 35,88 € | 429 € | |
| Stredný paušál | 25,62 € | 519 € | |
| Základný paušál | 19,47 € | 559 € | |
| Yoxo paušál | 20 € | 569 € | |
| Senior | 16 € | 564 € |