Vtedy... v Hollywoode vo Filmotéke +

Dátum publikovania: 17.12.2019

V deviatom filme kultového režiséra Quentina Tarantina sa televízny herec a jeho kaskadér rozhodnú presadiť pri filme na konci zlatej éry Hollywoodu v roku 1969 v Los Angeles.

Hlavnými postavami snímky natočenej na motívy skutočných udalostí sú bývalá westernová hviezda Rick Dalton (Leonardo DiCaprio) a jeho dlhoročný kaskadér Cliff Booth (Brad Pitt).

Slávu si sľubujú od slávnej a krásnej susedky, ktorou nie je nikto iný než herečka Sharon Tate (Margot Robbie). Jej manžel, režisér Roman Polanski, je na nakrúcaní v Európe. Sharon je ale onedlho zavraždená fanatickým sériovým vrahom Charlesom Mansonom a jeho „rodinou“…

Nájdete vo Filmotéke +

Film si môžete zakúpiť na 48-hodinovú výpožičku v sekcii Videopožičovňa/Filmotéka +, ktorú nájdete v hlavnom televíznom menu vášho set-top boxu. Za jednorazový poplatok si ho môžete v priebehu doby výpožičky pozrieť pokojne aj viackrát.

Na koho sa môžete tešiť?

V hviezdne obsadenom filme, ktorý si podmanil MFF Cannes 2019, sa predstavia Leonardo DiCaprio, Brad Pitt, Margot Robbie, Kurt Russell a Al Pacino.

Vtedy v Hollywoode