Mrazivý február s Orange TV a Viasat History

Zákazníkom Orange TV cez kábel, ako aj Orange TV cez internet, prinášame počas celého mesiaca február mrazivé a zároveň pravdivé príbehy na Viasat History. V rámci cyklu dokumentov Po stopách dávnych vrážd sa pozrieme na temné prípady, ktoré boli vykonané naprieč storočiami na celom svete.  

Cyklus dokumentov odštartuje 7.2. o 21:00 dokumentárnou sériou Nevyriešené historické prípady. Za pomoci najmodernejších forenzných a archeologických metód znovu prešetríme najzáhadnejšie úmrtia ľudstva. Vydáme sa zo starovekého Egypta Ramsesa III. cez renesančné Taliansko rodu Medici až po zlatý vek Holywoodu za Marilyn Monroe. Mimo iného sa pozrieme aj na pochybnosti, okolo smrti Vincenta Van Gogha.

Tematický Balík Dokumenty Z so skvelou stanicou Viasat History si môžete aktivovať aj z pohodlia Vášho domova, cez hlavné menu Set-top boxu, v sekcii Pre mňa. Každý tematický balík je k dispozícii za skvelých 1,49 €/mes. a to bez viazanosti.

Ak ešte Orange TV nemáte, aktivácia je možná na každom predajnom mieste, telefonicky, ale aj prostredníctvom Orange e-shopu.

S objednávkou vám radi pomôžeme aj priamo cez WhatsApp alebo Facebook messenger.