Orange TV rozširuje ponuku maďarských staníc

Dátum publikovania: 02.04.2019

Pre zákazníkov Orange TV, ktorí radi sledujú programy v maďarskom jazyku, máme dobré správy. Od 3. 4. 2019 sme do ponuky Orange TV cez satelit aj cez optiku zaradili rozšírenú ponuku maďarských tematických balíkov a staníc.

Odteraz si budete môcť doma vychutnať najžiadanejšie a najsledovanejšie maďarské kanály. V rámci Orange TV na optike pridávame do existujúceho balíka „Balík maďarské A“ novú stanicu Film+ HU. Zároveň z balíka A vyraďujeme stanice Muzsika TV a DOQ. „Balík maďarské Z“ zostáva bez zmeny.

Zákazníci Home Optimal TV a Home Premium TV si nájdu v ponuke dve nové stanice M4 HD a M5 HD.

Najpodstatnejšou zmenou pre zákazníkov Orange TV cez satelit je pridanie dvoch nových tematických maďarských balíkov, ktoré obsahujú kanály Film+ HU, TV 4, Cool TV, RTL II HU, RTL Klub, RTL+, Sorozat+, Sláger TV HU. Do balíkov Optimal a Premium sme bez ďalšieho poplatku maďarské stanice M1 HD, M2 HD, M4 HD, Duna TV HD.

So spustením maďarských balíkov/kanálov na SAT je nutné vykonať migráciu satelitných zákazníkov na nové frekvencie. Niektoré doterajšie programy bude nutné preladiť, informácie o ladiacich parametroch sú dostupné v časti Pomoc a podpora. O potrebe preladenia TV staníc budete vopred informovaní aj formou SMS.

Kúpiť Orange TV cez satelit

Orange TV rozširuje ponuku maďarských staníc