Hokej sledujete výhodne s paušálom a Orange TV cez internet

Dátum publikovania: 11.12.2019

K paušálu teraz získajte viac dát do mobilu, a to vďaka Orange TV cez internet. K tomu si môžete vybrať televízny bonus so 100 % zľavou, a tak sledovať napríklad Orange Sport bezplatne.

Máte od nás paušál? Zrejme budete chcieť našu dátovú a televíznu „chuťovku“.
K väčšine paušálov od Orangeu môžete získať nové televízne a dátové výhody. Medzi televízne patrí napríklad 100 % zľava na Orange Sport, alebo si môžete zvoliť iný benefit, a to TV Archív – tiež so 100 % zľavou.

Z času na čas si zrejme radi pozriete televíziu na mobile mimo Vašej wifi siete. Preto Vám dáme aj dáta navyše.

Ako na to?
Vyberiete si jednu z dvoch televíznych služieb Orange TV cez internet. Prvá, nazvaná Go Basic TV, má 16 kanálov a stojí 6 €. K nej Vám pridáme 1 GB dát a jeden z TV benefitov (Orange Sport alebo TV Archív).

Druhá, Go Optimal TV, má 32 kanálov, k nej Vám pripíšeme 2 GB dát a tiež si môžete vybrať jeden z TV benefitov. V Go Optimal nájdete aj detské a dokumentárne televízne stanice, ako napríklad Minimax, alebo filmové stanice AMC a Filmbox.

Je len na vás, či si vezmete Go Basic, alebo zvolíte Go Optimal.

Kde môžete sledovať televíziu Orange TV cez internet?

Našu Orange TV cez internet môžete sledovať aj doma cez WiFi, a to na internete od akéhokoľvek operátora. Vďaka set-top boxu si ju môžete prepojiť s televízorom, alebo ju sledovať na mobile, tablete či v počítači.

Dôležité vedieť.

Dáta Vám pripíšeme na Vašu SIM kartu s niektorým z vybraných skupín paušálov Flex paušály, Max paušály, Go paušály, Go Data paušály a paušály Go Europe (netýka sa to paušálov Flex 5 € alebo Go Europe 5 €). Pri 24 mesačnej viazanosti, avšak už bez aktivačného poplatku, je dátový benefit pre Vás bezplatný a aktivovaný automaticky.

Teraz nás už len stačí navštíviť v našej predajni, alebo nám zavolajte na Zákaznícku linku 905. Orange TV cez internet s ponúkanými benefitmi si môžete zakúpiť aj v našom Orange E-shope.

Objednať cez e-shop
Orange TV cez internet