Filmové a seriálové trháky ako darček

Dátum publikovania: 22.11.2019

Orange teraz dáva k HBO aj prístup do HBO GO ako darček.

K Orange TV s akýmkoľvek balíkom obsahujúcim stanice HBO teraz dostane každý zákazník prístup do filmovej knižnice HBO GO ako darček. Nezávisle od toho, či je to existujúci alebo nový zákazník Orange TV a či sleduje Orange TV na optike, cez satelit či cez internet. Stačí sa zaregistrovať na stránke www.hbogo.sk s pomocou prístupového kódu, ktorý zákazník dostane SMS správou (nový po aktivácii, existujúci postupne). Následne sa môže prihlásiť a sledovať obsah či už priamo cez stránku www.hbogo.sk alebo v aplikácii HBO GO. Získa tak prístup k najlepším filmom a seriálom od HBO prakticky kdekoľvek, kde má prístup k internetu.

Navyše, každý nový aj súčasný zákazník, ktorý si vyberie Orange TV (cez optiku, satelit aj cez internet) s viazanosťou na 24 mesiacov, automaticky získa prémiový Balík HBO (a teda aj HBO GO) na jeden mesiac zadarmo.

Program HBO, s ktorým získavate HBO GO je súčasťou Balíka HBO (7,49 €/mes.), Balíka Cinemx + HBO (11,99 €/ mes.) a Všetky prémiové balíky (25 €/mes.)

Kde sú dostupné všetky informácie k HBO GO

Orange TV si môžete zakúpiť na každom predajnom mieste, telefonicky na čísle 0800 500 200, aj priamo cez Orange e-shop na našom webe. Ďalšie informácie k službe sú dostupné aj v časti Pomoc a podpora.

HBO GO na Orange TV