Domov
600 Mbit/s
optický
internet

Optický internet
a TV

Už vyše 500 000 domácností má optiku

Optické služby od Orangeu využíva už viac ako pol milióna domácností po celom Slovensku. Chcete aj vy surfovať na internete rýchlosťou svetla? Overte si dostupnosť optických služieb na vašej adrese.

Overiť dostupnosť služieb

Mapa optického pokrytia

Náš optický internet odteraz môžete využívať aj v Handlovej a Sládkovičove.

Internet od Orangeu

Orange vám prináša hodiny zábavy vďaka rýchlemu a spoľahlivému internetu. Užite si dokonalý signál, rýchle sťahovanie a ďalšie výhody za super cenu.

Orange TV k internetu

Získajte k internetu aj TV kdekoľvek na Slovensku. Prečítajte si viac o našich ponukách.

Výhody internetu a TV cez optiku

Užívajte si všetky výhody optického pripojenia u vás doma. Rýchly internet a TV môžete mať bez problémov v každej izbe. Na optickú sieť sa pripojíte nielen z notebooku, PC, tabletu ale aj z mobilov. Stačí si len vybrať z našej skvelej ponuky a o všetko ostatné od zavedenia kábla až nainštalovanie zariadení sa postaráme.


Dátovo neobmedzený internet s rýchlosťou až do 600 Mbit/s
31-dňový TV Archív* pre viac ako 90 staníc
Pripojenie a inštaláciu vybavíme profesionálne za vás
Kúpte teraz, rozhodnite sa potom, vďaka 90‑tim dňom na vrátenie služby

Zoznam novostavieb s optickým pripojením

Pozrite si zoznam novostavieb, v ktorých máme optické pripojenie. Využívať naše služby tak môžete hneď, ako sa nasťahujete.

So súhlasom to ide rýchlejšie

Stiahnite si tlačivo a získajte od majiteľov súhlas na bezplatnú inštaláciu rozvodov. Vďaka tomu k vám zavedieme optickú linku rýchlejšie.

Zaviesť si optiku domov je jednoduché

Pohodlná objednávka, odborná inštalácia a nekompromisná rýchlosť.


Najčastejšie otázky

Nové Mesto nad Váhom, Ovčiarsko, Rovinka, Prievidza, Piešťany, Stupava, Nové Zámky, Šajdíkove Humence, Trenčín, Dunajská Lužná, Senica, Malacky, Bratislava, Banská Bystrica, Žilina, Pezinok, Trnava, Nitra, Michalovce, Prešov, Žiar nad Hronom, Vráble, Topoľčany, Košice, Šaľa, Lučenec, Veľký Meder, Holíč, Komárno, Galanta, Poprad, Sereď, Ilava, Zlaté Moravce, Krompachy, Dolný Kubín, Dubnica nad Váhom, Nováky, Šamorín, Svit, Dunajská Streda, Skalica, Nová Dubnica, Levice, Rožňava, Bánovce nad Bebravou, Bytča, Humenné, Senec, Štúrovo, Rimavská Sobota, Martin, Púchov, Partizánske, Handlová, Sládkovičovo

Internet prevádzkovaný cez optickú sieť je stabilný a bez výpadkov. Vďaka technológii FTTH (optika až do domu) sa oň nedelíte s nikým, iba so svojou rodinou. Vďaka vysokým rýchlostiam, ktoré dosahujú až 1 Gbit/s, si viete stiahnuť hudobný album či film za pár sekúnd alebo surfovať neobmedzene bez vyčerpania dát.

S inštaláciou našej služby nemáte žiadne starosti – po podpísaní zmluvy všetko zabezpečíme za Vás. O hladkú a estetickú inštaláciu sa postarajú naši technici, ktorý sa Vám časovo prispôsobia. Pozrite si video o inštalácii.

Na telekomunikačnom trhu sa nachádzame už 20 rokov a neustále zlepšujeme kvalitu a rozširujeme pokrytie našich služieb. V porovnaní s konkurenciou Vám ponúkame výhodné ceny za vysoké rýchlosti optického internetu. Ak sa rozhodnete taktiež pre našu modernú digitálnu TV, získate balíčky spolu s internetom za atraktívne ceny pod jednou strechou. Aktuálne výhody sú popísané na orange.sk/love.

V súčasnosti je Orange TV na optike dostupná už vo viac ako 500 tisíc domácnostiach, pričom naše pokrytie neustále rozširujeme. Pre overenie vašej adresy použite náš formulár pre overenie pokrytia.

Pre sledovanie televízie stačí Konvertor Huawei EchoLife HG8245U a Set-top Box Arris VIP 4302. Ak máte záujem sledovať televíziu vo viacerých miestnostiach, môžete získať až tri Set-top Box-y a zapojiť tak 3 televízory.

Orange TV na optike prináša množstvo funkcií, ktoré vám uľahčia sledovanie:

  • Nahrávanie TV vysielania, s ktorým si programy môžete nahrať a potom zastaviť či pretočiť
  • Virtuálnu videopožičovňu Filmotéka+
  • Zastavenie obrazu, kedy si program si môžete na 20 minút zastaviť a opäť spustiť
  • Elektronický programový sprievodca s programom 7 dní vopred
  • Obľúbené TV stanice až 31 dní spätne*
  • Doplnková služba Mobilná TV pre sledovanie TV na smartfóne, tablete a PC.

V tomto prípade vám radi poskytneme individuálne riešenie. Spojte sa s nami priamo, ďalšie informácie nájdete na samostatnej stránke.

* TV Archív na 31 dní sa nevzťahuje iba na TV stanice Markíza, Dajto, Doma, JOJ HD, JOJ Plus HD, WAU HD, Jojko, JOJ Cinema, CS Mystery, CS History a CS Film /CS Horror, ktoré sú dostupné 7 dní.