K pevnému internetu teraz aj výhodný Internet so sebou

K pevnému internetu teraz aj výhodný Internet so sebou

Orange ponúka doplnkový dátový paušál za zvýhodnenú cenu

Internet so sebou je atraktívna novinka, ktorú Orange prináša pre všetkých svojich zákazníkov s pevným internetom. S týmto novým dátovým paušálom k pevnému internetu zákazníci získajú nielen 5 GB dát za mesačný poplatok 3 €, ktoré môžu využívať v najkvalitnejšej 4G sieti na Slovensku a v krajinách Európskej únie, ale aj istotu, že môžu byť skutočne všade online – doma aj na cestách.

Orange si pre všetkých svojich existujúcich aj nových zákazníkov využívajúcich akýkoľvek pevný internet pripravil výhodný dátový paušál, s ktorým môžu mať internet vždy so sebou. Ponúka im možnosť využívať internet s atraktívnym objemom dát za zvýhodnených podmienok, aj keď sa nachádzajú mimo domu. Internet so sebou s predplateným objemom 5 GB dát môžu zákazníci získať len za 3 € mesačne.

Nová služba zákazníkom umožní spríjemniť si svoj čas aj mimo domova, ci už na Slovensku alebo v EÚ a surfovať na tablete či notebooku v 4G sieti s maximálnymi prenosovými rýchlosťami. Po vyčerpaní predplatených GB sa prenos dát nezastaví, zákazník môže surfovať so zníženou rýchlosťou aj ďalej, alebo si môže dokúpiť ďalšie dáta a surfovať tak maximálnou rýchlosťou.

Vlastná Wi-Fi aj mimo domu alebo kancelárie

Internet so sebou je bez viazanosti, zákazníci si však k nemu môžu dokúpiť akýkoľvek modem z ponuky, napríklad Huawei E5576-320 s akontáciou vo výške 3 € a  mesačnou splátkou 1,50 € s bezúročným splátkovaním. Vďaka nemu môžu službu využiť aj na zdieľanie vlastnej Wi-Fi sieti medzi svojimi blízkymi aj na cestách. Prenosný modem umožňuje naraz pripojiť až 16 zariadení, ktoré môžu naraz surfovať na internete.

Doplnková služba Internet so sebou je automaticky dostupná pri aktivácii nového alebo predĺžení existujúceho pevného internetového pripojenia, pričom existujúci zákazníci s pevným internetom si Internet so sebou môžu aktivovať kedykoľvek, nemusia čakať na koniec viazanosti alebo novú aktiváciu fixného internetu. Služba je dostupná pre rezidenčných, ako aj B2B zákazníkov.