Honor 400 5G 512GB black
Honor 400 5G 512GB black
Popis
5G model s 200 Mpx AI fotoaparátom, rýchlym 66 W nabíjaním a 120 Hz AMOLED displejom
Viazanosť 24 mesiacov
Nastavenie objednávky
1. Výber čísla
2. Výber paušálu
Yoxo paušál
-
100 GB mesačne Službou #datujcelyden na zvyšok dňa získate nekonečné dáta, ktoré nepočítame do celkovej spotreby.
-
nekonečné volania v SR a v EÚ Volania do EÚ/Zóny 1 sú spoplatnené sumou 0,03 € za minútu.
-
nekonečné SMS/MMS nekonečné SMS/MMS SR/EÚ/Zóna 1
-
#datujcelyden: Nekonečné dáta na zvyšok dňa Použi službu #datujcelyden a na zvyšok dňa získaš nekonečné dáta, ktoré nebudeme počítať do tvojej spotreby.
-
100 GB mesačne plnou rýchlosťou, potom pokračuješ s rýchlosťou 1 Mb/s, dáta v EÚ podliehajú regulácii
-
prístup do 5G siete
-
bonus 10 € na zariadenie
-
možnosť bezplatnej aktivácie služby Online ochrana Basic
-
dáta si dokúpiš alebo predáš za najlepšiu cenu na trhu cez Yoxo market Minie sa ti tvojich 100 GB dát? Na Yoxo Markete si môžeš kúpiť ďalšie alebo predať tie, ktoré ušetríš. Cena sa priebežne mení podľa dopytu a ponuky, takže môžeš vychytať najlepšiu príležitosť.
To najlepšie z najlepšieho
Pokročilý 200 Mpx AI fotoaparát
5300 mAh kremíkovo-uhlíková batéria
120Hz AMOLED displej s ochranou zraku
Parametre zariadenia
Rozmery a hmotnosť
| Hmotnosť | 184 g |
| Rozmery | 156,5 × 74,6 × 7,3 |
Batéria
| Kapacita | 5300 mAh |
GPS a aplikácie
| GPS | áno |
Pamäť
| Operačná pamäť | 8192 MB |
| Veľkosť úložiska | 512 GB |
Displej
| Rozlíšenie | 2736 × 1264 |
| Uhlopriečka | 6,55" |
| Typ | AMOLED 120Hz |
Foto a video
| Fotoaparát zadný | 200 MPx |
| Fotoaparát predný | 12 MPx |
Systém a procesor
| Operačný systém | Android 15 |
| Typ procesora | Snapdragon 7 Gen 3 |
| Grafický čip | Adreno 720 |
SIM
| Slot na dve SIM karty | áno |
| Nano SIM | áno |
| eSIM | áno |
Konektivita
| 4G | áno |
| 5G | áno |
| VoLTE | áno |
| VoLTE Roaming | áno |
| Bluetooth | 5.4 |
| Wi-Fi | áno |
Obsah balenia
| Náhlavná súprava | nie |
| Batéria | áno |
| Používateľská príručka | áno |
| Nabíjačka | nie |
Ostatné
| Farba | čierna |
| Hlasový paušál | Mesačný poplatok | Cena na e‑shope | |
|---|---|---|---|
| Prémiový paušál | 46,13 € | 209 € | |
| Veľký paušál | 35,88 € | 299 € | |
| Stredný paušál | 25,62 € | 389 € | |
| Základný paušál | 19,47 € | 429 € | |
| Yoxo paušál | 20 € | 439 € | |
| Senior | 16 € | 434 € |