Apple iPhone 13 128GB Midnight - Repasovaný
Apple iPhone 13 128GB Midnight - Repasovaný
Popis
Repasované zariadenie s 24 mesačnou zárukou, vylepšená výdrž batérie, odolnosť IP68
Viazanosť 24 mesiacov
Nastavenie objednávky
1. Výber čísla
2. Výber paušálu
Yoxo paušál
-
100 GB mesačne Službou #datujcelyden na zvyšok dňa získate nekonečné dáta, ktoré nepočítame do celkovej spotreby.
-
nekonečné volania v SR a v EÚ Volania do EÚ/Zóny 1 sú spoplatnené sumou 0,03 € za minútu.
-
nekonečné SMS/MMS nekonečné SMS/MMS SR/EÚ/Zóna 1
-
#datujcelyden: Nekonečné dáta na zvyšok dňa Použi službu #datujcelyden a na zvyšok dňa získaš nekonečné dáta, ktoré nebudeme počítať do tvojej spotreby.
-
100 GB mesačne plnou rýchlosťou, potom pokračuješ s rýchlosťou 1 Mb/s, dáta v EÚ podliehajú regulácii
-
prístup do 5G siete
-
bonus 10 € na zariadenie
-
možnosť bezplatnej aktivácie služby Online ochrana Basic
-
dáta si dokúpiš alebo predáš za najlepšiu cenu na trhu cez Yoxo market Minie sa ti tvojich 100 GB dát? Na Yoxo Markete si môžeš kúpiť ďalšie alebo predať tie, ktoré ušetríš. Cena sa priebežne mení podľa dopytu a ponuky, takže môžeš vychytať najlepšiu príležitosť.
To najlepšie z najlepšieho
Repasované zariadenie, záruka 24 mesiacov
6,1-palcový OLED displej
bezdrôtové nabíjanie
Parametre zariadenia
Rozmery a hmotnosť
| Hmotnosť | 174 g |
| Rozmery | 146,7 × 71,5 × 7,7 mm |
Batéria
| Typ | Li-Ion |
| Kapacita | 3240 mAh |
GPS a aplikácie
| GPS | áno |
Pamäť
| Pamäťová karta | nie |
| Operačná pamäť | 4096 MB |
| Veľkosť úložiska | 128 GB |
Displej
| Rozlíšenie | 2532 × 1170 |
| Uhlopriečka | 6,1" |
| Typ | Super Retina XDR OLED |
Foto a video
| Fotoaparát zadný | 12 MPx |
Systém a procesor
| Operačný systém | iOS 15 |
SIM
| Slot na dve SIM karty | áno |
| Nano SIM | áno |
| eSIM | áno |
Konektivita
| 4G | áno |
| 5G | áno |
| VoLTE | áno |
| Bluetooth | 5.0 |
| Wi-Fi | áno |
Obsah balenia
| Náhlavná súprava | nie |
| Batéria | nie |
| Používateľská príručka | nie |
| Nabíjačka | nie |
Ostatné
| Farba | čierna |
| Hlasový paušál | Mesačný poplatok | Cena na e‑shope | |
|---|---|---|---|
| Prémiový paušál | 46,13 € | 179 € | |
| Veľký paušál | 35,88 € | 269 € | |
| Stredný paušál | 25,62 € | 359 € | |
| Základný paušál | 19,47 € | 399 € | |
| Yoxo paušál | 20 € | 409 € | |
| Senior | 16 € | 404 € |