Apple iPhone 12 128GB black - Repasovaný
Apple iPhone 12 128GB black - Repasovaný
Popis
Repasovaný úspešný model Apple iPhone 12
Viazanosť 24 mesiacov
Nastavenie objednávky
1. Výber čísla
2. Výber paušálu
Yoxo paušál
-
100 GB mesačne Službou #datujcelyden na zvyšok dňa získate nekonečné dáta, ktoré nepočítame do celkovej spotreby.
-
nekonečné volania v SR a v EÚ Volania do EÚ/Zóny 1 sú spoplatnené sumou 0,03 € za minútu.
-
nekonečné SMS/MMS nekonečné SMS/MMS SR/EÚ/Zóna 1
-
#datujcelyden: Nekonečné dáta na zvyšok dňa Použi službu #datujcelyden a na zvyšok dňa získaš nekonečné dáta, ktoré nebudeme počítať do tvojej spotreby.
-
100 GB mesačne plnou rýchlosťou, potom pokračuješ s rýchlosťou 1 Mb/s, dáta v EÚ podliehajú regulácii
-
prístup do 5G siete
-
bonus 10 € na zariadenie
-
možnosť bezplatnej aktivácie služby Online ochrana Basic
-
dáta si dokúpiš alebo predáš za najlepšiu cenu na trhu cez Yoxo market Minie sa ti tvojich 100 GB dát? Na Yoxo Markete si môžeš kúpiť ďalšie alebo predať tie, ktoré ušetríš. Cena sa priebežne mení podľa dopytu a ponuky, takže môžeš vychytať najlepšiu príležitosť.
To najlepšie z najlepšieho
Štandardná 2-ročná záruka
duálna optika 2x 12 MPx
6,1-palcový OLED displej
Parametre zariadenia
Rozmery a hmotnosť
| Hmotnosť | 164 g |
| Rozmery | 146,7 × 7,5 × 7,4 mm |
Batéria
| Typ | Li-Ion |
| Kapacita | 2815 mAh |
GPS a aplikácie
| GPS | áno |
Pamäť
| Pamäťová karta | nie |
| Operačná pamäť | 4096 MB |
| Veľkosť úložiska | 128 GB |
Displej
| Rozlíšenie | 1170 × 2532 |
| Uhlopriečka | 6,1" |
| Typ | Super Retina XDR OLED |
Foto a video
| Fotoaparát zadný | 12 MPx |
| Fotoaparát predný | 12 MPx |
Systém a procesor
| Operačný systém | iOS 14 |
| Typ procesora | Apple A14 Bionic (5 nm) |
| Grafický čip | Apple GPU (4-core graphics) |
SIM
| Nano SIM | áno |
| eSIM | áno |
Konektivita
| 4G | áno |
| 5G | áno |
| VoLTE | áno |
| Bluetooth | 5.0 |
| Wi-Fi | áno |
Obsah balenia
| Náhlavná súprava | nie |
| Batéria | nie |
| Používateľská príručka | nie |
| Nabíjačka | nie |
Ostatné
| Farba | čierna |
| Hlasový paušál | Mesačný poplatok | Cena na e‑shope | |
|---|---|---|---|
| Prémiový paušál | 46,13 € | 109 € | |
| Veľký paušál | 35,88 € | 199 € | |
| Stredný paušál | 25,62 € | 289 € | |
| Základný paušál | 19,47 € | 329 € | |
| Yoxo paušál | 20 € | 339 € | |
| Senior | 16 € | 334 € |