Preneste si číslo
do Orangeu

Vyberte si odmenu za prenos čísla podľa vlastného výberu.
Zistiť viac

Ako funguje bonus za prenos čísla?

Ak si prenesiete číslo od iného slovenského operátora do Orangeu, získate od nás ako darček dáta navyše alebo zľavu z vášho mesačného poplatku. Bonus sa odvíja od výšky paušálu a všetkých doplnkových služieb, ktoré si aktivujete. Takto môžete získať až 40 GB dát navyše zadarmo alebo zľavu na paušál.

Okrem výhodného paušálu zároveň získate rovnaký benefit ako váš známy podľa tabuľky nižšie.

 

 

Vyberte si bonus podľa výšky paušálu

Výška paušálu
a doplnkových služieb
Dáta navyše
počas 20 mesiacov
Zľava z mesačného poplatku
počas 20 mesiacov
10 € - 19,99 € 10 GB
(0,5 GB / mes.)
50 €
(2,50 € / mes.)
20 € - 29,99 € 20 GB
(1 GB / mes.)
100 €
(5,00 € / mes.)
30 € + 40 GB
(2 GB / mes.)
150 €
(7,50 € / mes.)

Podmienky prenosu čísla

Prejdite do Orangeu bez toho, aby ste museli meniť svoje telefónne číslo. Všetko potrebné navyše vybavíme za vás. Stačí, ak:

 • Telefónne číslo je napísané na vás
 • Vaša viazanosť u iného operátora sa skončila
 • Nemáte záväzky voči súčasnému operátorovi
 • V objednávkovom procese si zvolíte možnosť prenosu čísla

Získať zľavu je jednoduché

Vyberte si paušál

Získajte bonus

Potvrďte prenos čísla

Užite si výhody

Paušály

Go

Ak radi telefonujete a potrebujete k životu aj internet, tieto klasické paušály sú pre vás to pravé. Zvoľte si ten najideálnejší podľa počtu minút a množstva dát, ktoré budete potrebovať.

Go Data

Ak preferujete možnosť byť stále online, určite oceníte naše data paušály. Ukrývajú v sebe štedré množstvá dát, pričom volania a SMS sa v prípade núdze dajú jednoducho doplatiť.

ISIC paušál

Aj mladí môžu vďaka nám využívať svoje mobily naplno a popritom šetriť. Tento extra výhodný paušál získajú len študenti alebo učitelia s kartou ISIC, ITIC alebo Euro26.

Biznis

Pre firmy sme pripravili zvýhodnenú ponuku volaní so zľavami až 5% a ďalšími extra benefitmi. Stačí si vybrať.

Najčastejšie otázky

 • Preniesť číslo do Orangeu môžete viacerými spôsobmi. Najpohodlnejší spôsob je cez náš eShop. Stačí si vybrať paušál, telefón a zakliknúť možnosť ,,Chcem si preniesť číslo“. Žiadosť o prenos čísla k nám môžete podať aj na ktorejkoľvek predajni Orange, alebo telefonicky na Zákazníckej linke 905.
 • Pri prenose čísla potrebujete vedieť aké číslo sa má preniesť a u ktorého operátora aktuálne využívate služby.
 • Pred samotným podaním žiadosti o prenos čísla je potrebné sa u vášho aktuálneho operátora uistiť, že eviduje platné údaje ako je meno a priezvisko, trvalý pobyt, číslo občianskeho preukazu a platnosť. Predídete tak neschváleniu žiadosti o prenos čísla z dôvodu neplatných osobných údajov.
 • Odporúčame si preveriť u aktuálneho operátora, čí vám za prenos čísla nehrozí nejaká pokuta, alebo aký poplatok účtuje váš aktuálny operátor za prenos čísla.
 • Po úspešnom podaní žiadosti o prenos čísla vám vystavíme novú SIM kartu.
 • Lehota na prenos čísla sú 4 pracovné dni od podania žiadosti o prenos čísla. Počas týchto 4 dní nám musí váš aktuálny operátor túto žiadosť buď schváliť alebo zamietnuť. V oboch prípadoch ste informovaný o výsledku cez SMS správy.
 • V prípade úspešného prenosu čísla v SMS správe dostanete aj presný termín, kedy bude vaše číslo prenesené.
 • Aktivácia SIM karty záleží od toho, či ste si nový paušál zakúpili s viazanosťou. V prípade zmlúv s viazanosťou vám najprv aktivujeme dočasné číslo, ktoré sa vám po prenose zmení na vaše pôvodné. Ak ste si nebrali zmluvu s viazanosťou, vaša nová SIM karta sa aktivuje po úspešnom prenose hneď aj s vašim prenášaným číslom.
 • Dočasné číslo vám umožní využívať výhodné služby od Orangeu ihneď a nemusíte čakať kým sa číslo reálne prenesie.