Záložný internet zadarmo

S naším rýchlym internetom zábava nikdy nekončí

Môžete sa spoľahnúť

Zistiť viac

S naším rýchlym internetom zábava nikdy nekončí

Bez výpadku
bez obáv

Zistiť viac

Vybavte všetko online

Nákup bez rizika
Inštalácia profesionálom
Z pohodlia domova

Istota, že nezostanete bez pripojenia

So Záložným internetom od Orangeu nikdy nezostanete bez internetového pripojenia. Ak vám doma nečakane vypadol internet, okamžite vám poskytneme záložné dáta a vy tak môžete ďalej fungovať bez akéhokoľvek obmedzenia.

Istota, že nezostanete bez pripojenia

3 možnosti, ako zostať v nonstop spojení

Každému sa doma občas stane, že mu neplánovane vypadne internet. Nečakajte, kým opäť naskočí a zavolajte na 905. Kým vyriešime výpadok, aktivujeme vám Záložný internet s 10 GB dát na 48 hodín. Toto sú možnosti jeho aktivácie.

  • MODEM

    Záložný internet vám aktivujeme cez SIM kartu na vašom modeme, vďaka čomu sa budú môcť pripojiť všetci členovia rodiny na Wi-Fi. Vybavte si modem v našej predajni za jednorazový poplatok 39 € alebo na splátky za 1,50 € mesačne na 2 roky s akontáciou 3 €.

  • TELEFÓN

    Máte paušál od Orangeu? Využite možnosť aktivácie Záložného internetu priamo do vášho mobilu. V prípade výpadku internetu vám aktivujeme 10 GB na 48 hodín.

  • SIM KARTA

    Aktivujte si bezplatne Záložný internet na SIM karte, ktorú si vložíte do tabletu alebo mobilu. Stačí si ju vyzdvihnúť v našej predajni. Noví zákazníci, ktorí sa rozhodnú pre Záložný internet, získajú SIM kartu automaticky pri jeho aktivácii.

S výhodami a bez rizika

Spoľahnite sa na naše služby. Vybavte všetko z pohodlia vášho domova a ak nebudete spokojní, vašu objednávku môžete do 14 dní zrušiť bez udania dôvodu.

Kúpte teraz, rozhodnite sa potom

Nakupovať online je jednoduché a bezpečné. Ak nebudete s naším Pevným internetom spokojní, bez udania dôvodu ho môžete do 14 dní vrátiť. A to úplne bezplatne.

Z pohodlia domova

Všetko potrebné vybavíte z pohodlia domova bez toho, aby ste museli ísť k nám do predajne. Zmluvu na podpis vám bezplatne doručí náš kuriér.

Inštalácia profesionálom

O hladký priebeh inštalácie sa postará náš profesionálny technik. Odíde až vtedy, keď sa uistí, že vám internet doma dokonale funguje.

Výhodné spojenie

Či už si vyberiete službu samostatne alebo si ju spojíte do vášho balíka Love, vždy od nás získate výhodnú ponuku s benefitmi navyše.

Podmienkou aktivácie a využívania Záložného internetu je užívanie vybraného pevného internetu od spoločnosti Orange Slovensko, a. s., ako aj splnenie ďalších podmienok uvedených na www.orange.sk/zalozny-internet.

Často kladené otázky