Nájdite sa v najlepšej mobilnej sieti naprieč celým Slovenskom

Nestraťte spojenie, nech ste kdekoľvek. Orange vám prináša 4G sieť, ktorá si drží na Slovensku svoje prvenstvo v kvalite a dostupnosti.

Nestraťte spojenie, nech ste kdekoľvek. Orange vám prináša 4G sieť, ktorá si drží na Slovensku svoje prvenstvo v kvalite a dostupnosti.

S Orangeom sa nestratíte ani na Ceste hrdinov SNP

Cesta hrdinov SNP je najnáročnejšou púťou, ktorú môžu absolvovať len skutoční odvážlivci. Keď sa chce človek nájsť, môže to vyskúšať práve touto 760 km dlhou trasou naprieč Slovenskom. Pozrite sa, ako sa pripraviť na cestu naprieč lokalitami, ktoré zohrali významnú úlohu počas Slovenského národného povstania. Vďaka najstabilnejšej sieti a rozsiahlemu pokrytiu od Orangeu, sa na tejto dobrodružnej túre nestratíte.

Naša mobilná sieť si drží prvenstvo

Naša mobilná 4G sieť je najkvalitnejšia na Slovensku. Vyplýva to z výsledkov meraní spoločnosti Systemics PAB, ktorá Orangeu udelila ocenenie. Testy prebiehali v európskom meradle, kedy bolo celkovo testovaných 25 európskych operátorov. V rámci Slovenska Orange získal v teste celkovo až 942 bodov s absolútnou dominanciou v oboch kategóriách (hlasové aj dátové služby).

certifikát najlepšia mobilná sieť

Aké výhody prináša naša sieť práve vám?

99 % pokrytie Slovenska

Nezostanete bez signálu, nech ste kdekoľvek

Či už ste sa vybrali na výlet do prírody, alebo na menšiu dedinu, naša 4G sieť bude s vami. 4G sieť Orangeu je aktuálne dostupná pre 99,1 % populácie vo všetkých 141 mestách a 2052 obciach, vďaka čomu je zároveň aj najväčšia 4G sieť na Slovensku.

  • pokrytie máte aj na chate
  • pokrytie počas dovolenky na Slovensku
  • pokrytie počas cesty, vlakom či autom
muž s notebookom na horách
Až 124,2 Mbit/s

Sťahovanie najvyššou možnou rýchlosťou

Z nezávislých meraní vyplýva, že priemerná dosahovaná rýchlosť sťahovania dát v 4G sieti Orange Slovensko dosiahla 101,2 Mbit/s, čo bola najvyššie dosiahnutá rýchlosť spomedzi všetkých zúčastnených krajín a operátorov. Priemerná rýchlosť sťahovania dát vo veľkých mestách dosiahla až 124,2 Mbit/s.

  • vhodné pre videá v HD rozlíšení
  • streamovanie hudby v najvyššej kvalite
  • zažite športové live streamy bez sekania
muž s notebookom na horách
Spoľahnite sa aj na cestách

Stabilné dátové pripojenie oceníte aj pri šoférovaní

Na našu rýchlu sieť sa môžete spoľahnúť aj na cestách. Bezpečne sa dovezte do cieľa s funkčnou navigáciou, ktorá vám ponúka aktuálne dáta o doprave, práve vďaka stabilnej sieti.

  • vhodná aj na navigáciu
  • nesklame vás uprostred sťahovania
  • vhodná aj na online hry
muž s notebookom na horách

Využite aj vy našu najlepšiu mobilnú sieť naplno

Vybavte sa paušálom, kartou na kredit alebo doplnkovými dátovými balíkmi od Orangeu. Pozrite si našu širokú ponuku produktov, ktoré vám prinesú tie najlepšie výhody našej 4G siete.

Spoznať ponuku
ilustračný obrázok speedmetra

Je úžasné, keď sa nájdete

Mark Twain raz povedal: "V živote človeka sú 2 najdôležitejšie dni. Deň, keď sa narodí a deň, keď zistí prečo." Každý sa môže nájsť v tom, čo ho bude naozaj baviť a napĺňať. Pustite sa do hľadania spolu s nami.

Chcem sa nájsť
ilustračný obrázok meditujúceho muža nad tabletom