Rambo: Posledná krv - novinka vo Filmotéke +

Dátum publikovania: 18.03.2020

Na obrazovky sa vracia legendárny Sylvester Stallone v poslednej časti akčného thrilleru. Rambo sa chce usadiť a začať pokojný život kovboja v ústraní v Arizone. No zostáva mu ešte jeden boj. Je nútený vydať sa na cestu krvavej pomsty. Dcéru jeho dobrého priateľa unesie nebezpečný mexický kartel, ktorý obchoduje s bielym mäsom a predáva dievčatá na nútenú prostitúciu. V tomto prípade však majú únoscovia smolu. Ide im po krku neľútostný Rambo a jeho odplata bude poriadne krvavá. Zostane však John Rambo nažive aj po tom, ako bude preliata posledná krv?

Čo hovoria recenzie?

„Parádna rozlúčka akčnej legendy so svojimi fanúšikmi. Po dlhých 11 rokoch sme sa dočkali skvelého vyvrcholenia celoživotnej série, keď už málokto dúfal, že výborná 4 bude mať pokračovanie. Po dramatickej úvodnej záchranárskej akcii síce trochu pomalší rozbeh, ale tunelová časť sa isto zapíše do zlatého akčného fondu!“ - píše recenzent na portáli ČSFD.

Iný vraví: „Na Rambovi som vyrastal ako mnohí z nás, takže som bol veľmi zvedavý a očakával som s čím príde posledný diel. Po jeho vzhliadnutí musím Stallonovi dať poklonu a poďakovať mu za dôstojné ukončenie série o Rambovi. Všetka česť. Posledný diel ma opäť bavil a zároveň obdivujem Stallonovú fyzickú zdatnosť a energiu.“

Rambo: Posledná krv - nájdete vo Filmotéke +

Film si môžete zakúpiť na 48-hodinovú výpožičku v sekcii Videopožičovňa/Filmotéka +, ktorú nájdete v hlavnom televíznom menu vášho set-top boxu. Za jednorazový poplatok si ho môžete v priebehu doby výpožičky pozrieť pokojne aj viackrát.

Rambo: Posledná krv