Denný a týždenný dátový balík

 

Hodil by sa vám občas prístup na internet, ale nechcete si míňať svoje predplatené dáta? Zakúpte si jednorazovo k vášmu paušálu dáta navyše za skvelé ceny a pripojte sa na internet, keď to potrebujete. Vyberte si z najvýhodnejšej ponuky denných alebo týždenných balíkov dát a zásobte sa novými dátami kedykoľvek počas zúčtovacieho obdobia.

 

Denný dátový balík 1 GB

Týždenný dátový balík 10 GB

Platnosť balíka
Platnosť balíka
  • 24 hodín
  • 7 kalendárnych dní
Dáta
Dáta
  • Objem dát 1 GB
  • Objem dát 10 GB
Cena
Cena
1,50 €
10,00 €

Čerpanie dát v roamingu

V prípade aktivácie dátového doplnkového balíka Internet v zahraničí je prenos dát v krajinách EÚ spoplatňovaný cenou 0,60 € za každých 100 MB a vo Svete 0,39 € za 1 MB. Pre viac informácií o čerpaní dát v zahraničí v rámci doplnkových balíkov v roamingu si pozrite kompletnú ponuku našich Roamingových balíkov. Pozrieť ponuku
Čerpanie dát v roamingu

Balíky sú kombinovateľné
K dennému balíku je možné objednať aj týždenný balík a naopak. Platnosť takto kombinovaných balíkov začína od momentu aktivácie každého zvlášť. Dáta sa čerpajú najprv zo skôr aktivovaného balíka, následne z ďalšieho balíka dát.

Najčastejšie otázky

Časovú platnosť balíkov nájdete v aktivačnej SMS k danému balíku.
Ano. Naraz je možné si aktivovať najviac 20 dátových balíkov.
Objem dát pre Denný a Týždňový dátový balík je možné čerpať v rámci siete Orange v SR a krajinách EÚ. Aktiváciou doplnkového dátového balíku Internet v zahraničí sú data spoplatňované cenou 0,60 € za každých 100 MB v krajinách mimo EU cenou 0,39 € za každý 1 MB. Aktiváciou doplnkového dátového balíku Internet v zahraničí sa data z Vášho balíku neodpočítavajú a ostávajú Vám k dispozícii na surfovanie mimo roamingu.
Aktivovaním niektorej z roamingových doplnkových služieb nebudete v členských krajinách Európskej únie a krajinách Európskeho hospodárskeho spoločenstva využívať regulované roamingové ceny. Podstatou regulovaných roamingových cien je využívanie roamingových služieb v krajinách Európskej únie a krajinách Európskeho hospodárskeho spoločenstva za rovnaké ceny ako na Slovensku.