Zažite s nami Pohoda on the Ground

Príďte na letisko v Trenčíne, alebo si vychutnajte sobotný program online v svojich mobilných zariadeniach kdekoľvek sa nachádzate.

7. - 11. 7. 2021

Letisko Trenčín

Viac o festivale

7. - 11. 7. 2021

Letisko Trenčín

Viac o festivale

Pohoda s Orangeom

Živé prenosy
Súťaž o lístky na festival
Orange Zóna

Festival Pohoda sa vracia na zem

Orange, ako jeden z hlavných partnerov Pohoda festivalu, vám prináša unikátnu sériu minifestivalov s názvom Pohoda on the Ground. Stretneme sa od 7. do 11. júla na letisku Trenčíne. Pohoda on the Ground prinesie počas piatich dní na trenčianske letisko desiatky kapiel zo Slovenska aj zahraničia.

Súťaž o lístky na Facebooku
Pohoda

Užite si Pohodu v Orange zóne

Pre viac pohody, zábavy a atraktívnych služieb sme pre vás pripravili na letisku Orange zónu.

  • Relaxačná zóna

    Oddych v tieni, relax v pohodlných oddychových vakoch, zábavu pod slnečníkmi. Aj to nájdete v našej relax zóne na Pohoda on the Ground.
  • Zber starých mobilov

    Prineste do Orange zóny svoj starý, nepotrebný mobil. Všetky vyzbieraná staré mobily ekologicky zlikvidujeme a navyše, za každý odovzdaný mobil darujeme 0,50 centov Centru environmentálnych aktivít na podporu jeho aktivít.
  • Nabíjačkáreň

    Posledné, čo na festivale chcete riešiť je vybitý mobil. Všetci to poznáme. Preto aj tento rok budete mať na Pohode bezplatnú nabíjačkáreň, kde vám mobil nabijeme a vrátime.
Orange Van

Uvidíte aj Orange Van

Atraktívne vychytávky v Orange zóne na vás čakajú v našom Orange Vane. Zoznámte sa VR set Oculus Rift, konzolou Xbox či platformu Orange TV s kompletnou ponukou Orange služieb. Zavítajte do Orange Vanu, kde sa dozviete aj všetko o najlepšej sieti na Slovensku.

Viac o ponukách Orange Van
Livestream

Livestream z Pohody

Nepodarí sa vám prísť na letisko v Trenčíne? Vďaka Orangeu zažite jeden festivalový deň online. Sledujte streaming sobotných koncertov a užite si festival kdekoľvek, stačí mať len mobil po ruke.
Hlavný stream z festivalu Pohoda on the Ground bude možné sledovať v sobotu 10.7.2021 na Facebookovej stránke Orangeu a na stránke festivalu Pohoda.

Pozrieť na Facebooku

Vyhodnotenie mobilnej siete spoločnosti Orange Slovensko, a.s ako najlepšej mobilnej siete v SR vykonala na základe meraní a testov vykonaných v priebehu roku 2020 spoločnosť Systemics-PAB Sp. s o. o.