Čo vás čaká v podcaste Polčas na telku?

Polčas na telku je filmový a športový podcast. V každom vydaní sa venuje filmovým, prípadne seriálovým témam a tiež aktuálnemu športovému dianiu. Nie je určený len pre ľudí, ktorí sledujú telku, alebo šport. Zaujímavé info si nájdu všetci, ktorí sa chcú niečo dozvedieť, zabaviť sa, prípadne len stráviť príjemne a užitočne čas.

Čo vás čaká v podcaste Polčas na telku?

Zaujímavosti o filmoch

Zaujímavosti o filmoch

Každý film, alebo seriál je o nejakom príbehu. Budeme sa rozprávať o témach, ktoré vás zaujímajú. Nahliadajú pod pokrývku spoločnosti, politiky, alebo len do zákulisia natáčania. Sú aktuálne, budú o nich hovoriť ľudia, ktorí majú informácie z prvej ruky.

Novinky o seriáloch

Novinky o seriáloch

Nevyhýbame sa ani seriálovým novinkám, známym hercom z domova aj zahraničia. Radi vás presvedčíme o tom, že každý si dokáže nájsť zaujímavý seriál. Mnohé informácie sa dozviete skôr ako sa seriál objaví na televíznej obrazovke.

Správy zo športu

Správy zo športu

V každom podcaste budeme druhý "polčas" venovať nejakej aktuálnej športovej téme. Šport nie je len o výsledkoch, ale je o emóciách, súbojoch, reálnych ľuďoch. S nadhľadom budeme glosovať aktuálne témy, ale niektoré možno aj sami prinesieme.

Na aké témy sa môžete tešiť najbližšie?
Ave ja z Threemy

Čo urobíte, ak nastane vojna? BBC mapuje rok 1939

V podcaste hovoríme o novom vojnovom seriáli BBC, ktorý je ale iný ako väčšina filmov a seriálov o tejto téme. Je písaný cez príbehy bežných ľudí. Akí sú to ľudia? Kde ich zastihne vojna? Ako sa zmení ich život? "Svet v plameňoch" ukazuje reálne príbehy. Viac sa o nich dozviete v podcaste.

Klaudo Slančo

Slovenský futbal: potrebuje viac milionárov?

Hosťom podcastu je majiteľ klubu MŠK Žilina, Jozef Antošík. Akého hráča by mohli predať Slovanu a predali by ho? Ktorý klub je ich konkurent v lige? Klaudo Slančo, komentátor Ligy majstrov, dáva veľkopodnikateľovi otázky na telo. Na jednu však reagovať nechcel. Na ktorú? Zistite v podcaste.

Začnite počúvať už teraz
Polčas na telku si môžete vypočuť aj cez

Google podcasty

Google podcasty

Spotify

Spotify

Apple podcasty

Apple podcasty
Často kladené otázky