Čo vás čaká v podcaste Polčas na telku?

Polčas na telku je športový podcast, v ktorom sa venujeme aktuálnemu športovému dianiu. Nie je určený len pre ľudí, ktorí sledujú telku, alebo sú špičkovými športovcami. Zaujímavé info si nájdu všetci, ktorí sa chcú niečo dozvedieť, zabaviť sa, prípadne len stráviť príjemne a užitočne čas.

Čo vás čaká v podcaste Polčas na telku?

Zaujímavosti o filmoch

Zaujímavosti o futbale

Vďaka televíznej stanici Orange Sport máme blízko k špičkovej pohárovej súťaži Ligy majstrov UEFA. Prinesieme vám zaujímavosti priamo z komentátorského pultu. Navyše vám exkluzívne sprostredkujeme príbehy z domácej Fortuna ligy.

Novinky o seriáloch

Novinky zo sveta

V Polčase na telku hovoríme nielen o futbale. Naši komentátori majú bohaté skúsenosti s Formulou 1, hokejom či tenisom. Už teraz sa tešíme na zaujímavosti z turnaja Roland Garros či olympiády v Japonsku.

Správy zo športu

Súťaže

Aj my sa chceme podeliť o zaujímavé výhry, ktoré máme pripravené. U nás máte šancu získať prístup na sledovanie Ligy majstrov UEFA či vyhrať iné televízne a hviezdne ceny.

Na aké témy sa môžete tešiť najbližšie?
mrakodrapy v Dubaji

Zlatý chlapec z Göteborgu vybudoval akadémiu v púšti

V Chicagu si Rasťo Pavlikovský urobil kurz realitného makléra. V centre mesta začal kupovať a predávať apartmány. Takto sa pripravil na dôchodok, keďže vedel, že hokej hrať večne nebude. Išiel sa pozrieť aj do Dubaja, kde našiel iba dva hokejové štadióny, avšak prišlo k zaujímavej myšlienke – vybudovať akadémiu. Vypočujte si v tejto epizóde podcastu Polčas na telku, kde všade po svete má Rasťo svoje aktivity. Nechajte sa inšpirovať.

futbalový štadión

Kmotrík mladší: “Európske veľkokluby môže Slovan dohnať šikovnosťou.”

Ivan Kmotrík ml. chce počuť hymnu Ligy majstrov na novom štadióne, avšak vie, že úspešné európske kluby majú iné financie a postúpiť bude ťažké. Jeho sen je však zopakovať úspech FC Petržalka. Skúsenosti v manažovaní mu dodali medzinárodné rokovania o hráčoch a prestupoch, ale trénoval taktiky aj v elektronickej hre FIFA 20. Aké sú jeho plány? Prečo je trh s hráčmi podľa neho mŕtvy? Vypočujte si rozhovor s Kmotríkom mladším v tejto epizóde podcastu Polčas na telku.

Začnite počúvať už teraz
Polčas na telku si môžete vypočuť aj cez

Google podcasty

Google podcasty

Spotify

Spotify

Apple podcasty

Apple podcasty
Často kladené otázky