Čo vás čaká v podcaste Polčas na telku?

Polčas na telku je športový podcast, v ktorom sa venujeme aktuálnemu športovému dianiu. Nie je určený len pre ľudí, ktorí sledujú telku, alebo sú špičkovými športovcami. Zaujímavé info si nájdu všetci, ktorí sa chcú niečo dozvedieť, zabaviť sa, prípadne len stráviť príjemne a užitočne čas.

Čo vás čaká v podcaste Polčas na telku?

Zaujímavosti o filmoch

Zaujímavosti o futbale

Vďaka televíznej stanici Orange Sport máme blízko k špičkovej pohárovej súťaži Ligy majstrov UEFA. Prinesieme vám zaujímavosti priamo z komentátorského pultu. Navyše vám exkluzívne sprostredkujeme príbehy z domácej Fortuna ligy.

Novinky o seriáloch

Novinky zo sveta

V Polčase na telku hovoríme nielen o futbale. Naši komentátori majú bohaté skúsenosti s Formulou 1, hokejom či tenisom. Už teraz sa tešíme na zaujímavosti z turnaja Roland Garros či olympiády v Japonsku.

Správy zo športu

Súťaže

Aj my sa chceme podeliť o zaujímavé výhry, ktoré máme pripravené. U nás máte šancu získať prístup na sledovanie Ligy majstrov UEFA či vyhrať iné televízne a hviezdne ceny.

Na aké témy sa môžete tešiť najbližšie?
Od tatier k Dunaju

Od Tatier k Dunaju + Súťaž

Momentálne nie je ľahké byť pozitívne naladený, no chceme vás aj touto epizódou povzbudiť a povedať vám, že bude dobre. Veríme, že si čoskoro zabeháme na maratónoch či polmaratónoch, alebo sa uvidíme na behu Vltava Run či Od Tatier k Dunaju. Porozprávame vám, ako sa nám bežalo minulý rok v auguste na behu OTKD. Boli sme partia z práce a dopadlo to.... veď vypočujte si. Okrem iného pre vás máme aj súťaž o super ceny.

Viem, ako svojim deťom predstavím esport a gaming

Dev1: "Viem, ako svojim deťom predstavím esport a gaming."

V podcaste sme sa rozprávali so známym streamerom a bývalým top hráčom Counter-Strike o všetkom, čo súvisí s hraním počítačových hier. Hovorí o svojich začiatkoch, ale spomína aj to, s akými peniazmi môžu top streameri a top hráči očakávať. Koľko si môže zarobiť Slovák hraním či komentovaním hier? Spolu s Dev1 (Ivan Lazarov) nahrávame podcast v online prostredí, a to aj s Peťom Palatinusom, fanúšikom esportu, ktorého deti budú čoskoro vychádzajúci streameri.

Začnite počúvať už teraz
Polčas na telku si môžete vypočuť aj cez

Google podcasty

Google podcasty

Spotify

Spotify

Apple podcasty

Apple podcasty
Často kladené otázky