Čo vás čaká v podcaste Polčas na telku?

Polčas na telku je filmový a športový podcast. V každom vydaní sa venuje filmovým, prípadne seriálovým témam a tiež aktuálnemu športovému dianiu. Nie je určený len pre ľudí, ktorí sledujú telku, alebo šport. Zaujímavé info si nájdu všetci, ktorí sa chcú niečo dozvedieť, zabaviť sa, prípadne len stráviť príjemne a užitočne čas.

Čo vás čaká v podcaste Polčas na telku?

Zaujímavosti o filmoch

Zaujímavosti o filmoch

Každý film, alebo seriál je o nejakom príbehu. Budeme sa rozprávať o témach, ktoré vás zaujímajú. Nahliadajú pod pokrývku spoločnosti, politiky, alebo len do zákulisia natáčania. Sú aktuálne, budú o nich hovoriť ľudia, ktorí majú informácie z prvej ruky.

Novinky o seriáloch

Novinky o seriáloch

Nevyhýbame sa ani seriálovým novinkám, známym hercom z domova aj zahraničia. Radi vás presvedčíme o tom, že každý si dokáže nájsť zaujímavý seriál. Mnohé informácie sa dozviete skôr ako sa seriál objaví na televíznej obrazovke.

Správy zo športu

Správy zo športu

V každom podcaste budeme druhý "polčas" venovať nejakej aktuálnej športovej téme. Šport nie je len o výsledkoch, ale je o emóciách, súbojoch, reálnych ľuďoch. S nadhľadom budeme glosovať aktuálne témy, ale niektoré možno aj sami prinesieme.

Na aké témy sa môžete tešiť najbližšie?
Projekt modrá kniha

Projekt modrá kniha

bolt Hosť z TV spoločnosti Epic drama

Počuli ste už o projekte Modrá kniha? Zistite viac o programe leteckých síl USA, ktorý sa venoval najmä tematike UFO. Jeho činnosť vyvoláva u verejnosti zmiešané pocity dodnes.

Skupinová fáza Ligy majstrov UEFA

Skupinová fáza Ligy majstrov UEFA

bolt Klaudo Slančo, športový komentátor

Sledujete Ligu majstrov? Vypočujte si zaujímavosti nielen o hráčoch, ale aj zo zákulisia zápasov, najlepších futbalových stretnutí a iných tém, ktoré potešia každého športového fanúšika.

Začnite počúvať už teraz
Polčas na telku si môžete vypočuť aj cez

Google podcasty

Google podcasty

Spotify

Spotify

Apple podcasty

Apple podcasty
Často kladené otázky