Čo vás čaká v podcaste Polčas na telku?

Polčas na telku je športový podcast, v ktorom sa venujeme aktuálnemu športovému dianiu. Nie je určený len pre ľudí, ktorí sledujú telku, alebo sú špičkovými športovcami. Zaujímavé info si nájdu všetci, ktorí sa chcú niečo dozvedieť, zabaviť sa, prípadne len stráviť príjemne a užitočne čas.

Čo vás čaká v podcaste Polčas na telku?

Zaujímavosti o filmoch

Zaujímavosti o futbale

Vďaka televíznej stanici Orange Sport máme blízko k špičkovej pohárovej súťaži Ligy majstrov UEFA. Prinesieme vám zaujímavosti priamo z komentátorského pultu. Navyše vám exkluzívne sprostredkujeme príbehy z domácej Fortuna ligy.

Novinky o seriáloch

Novinky zo sveta

V Polčase na telku hovoríme nielen o futbale. Naši komentátori majú bohaté skúsenosti s Formulou 1, hokejom či tenisom. Už teraz sa tešíme na zaujímavosti z turnaja Roland Garros či olympiády v Japonsku.

Správy zo športu

Súťaže

Aj my sa chceme podeliť o zaujímavé výhry, ktoré máme pripravené. U nás máte šancu získať prístup na sledovanie Ligy majstrov UEFA či vyhrať iné televízne a hviezdne ceny.

Na aké témy sa môžete tešiť najbližšie?
Petra Vlhová chce ešte lepšie výsledky

Petra Vlhová chce ešte lepšie výsledky

Vypočujte si výnimočný rozhovor s Petrou Vlhovou o jej aktuálnom tréningu, fotení a plánoch na novú sezónu. Čo robí a koho obdivuje? Prečo je teraz spokojná? Myslí už na olympiádu? V podcaste Polčas na telku vám prezradíme viac.

Formula 1 sa rozbieha

Formula 1 sa rozbieha, a to neďaleko Slovenska. Čakajú ju veľké zmeny. Aké?

Sezóna F1 je situáciou okolo koronavírusu veľmi ovplyvnená. Ťažkú hlavu majú sponzori aj organizátori v jednotlivých krajinách. Menili sa aj ľudia v jednotlivých tímoch. Otázka je aj to, kde všade bude F1 prebiehať. Kedy by sme mohli spoznať víťaza? Na všetky dôležité otázky odpovedá v rozhovore s fanúšikom F1 Števom Eiselem športový novinár Ladislav Király. Veľký význam dostávajú aj televízne práva a práve pre televíznych divákov máme dobrú správu. Všetci zákazníci Orange TV budú môcť sledovať F1 a Veľkú cenu Rakúska na televíznych staniciach Sport 1 a Sport 2.

Začnite počúvať už teraz
Polčas na telku si môžete vypočuť aj cez

Google podcasty

Google podcasty

Spotify

Spotify

Apple podcasty

Apple podcasty
Často kladené otázky