Čo vás čaká v podcaste Polčas na telku?

Polčas na telku je športový podcast, v ktorom sa venujeme aktuálnemu športovému dianiu. Nie je určený len pre ľudí, ktorí sledujú telku, alebo sú špičkovými športovcami. Zaujímavé info si nájdu všetci, ktorí sa chcú niečo dozvedieť, zabaviť sa, prípadne len stráviť príjemne a užitočne čas.

Čo vás čaká v podcaste Polčas na telku?

Zaujímavosti o filmoch

Zaujímavosti o futbale

Vďaka televíznej stanici Orange Sport máme blízko k špičkovej pohárovej súťaži Ligy majstrov UEFA. Prinesieme vám zaujímavosti priamo z komentátorského pultu. Navyše vám exkluzívne sprostredkujeme príbehy z domácej Fortuna ligy.

Novinky o seriáloch

Novinky zo sveta

V Polčase na telku hovoríme nielen o futbale. Naši komentátori majú bohaté skúsenosti s Formulou 1, hokejom či tenisom. Už teraz sa tešíme na zaujímavosti z turnaja Roland Garros či olympiády v Japonsku.

Správy zo športu

Súťaže

Aj my sa chceme podeliť o zaujímavé výhry, ktoré máme pripravené. U nás máte šancu získať prístup na sledovanie Ligy majstrov UEFA či vyhrať iné televízne a hviezdne ceny.

Na aké témy sa môžete tešiť najbližšie?
Michal Handzuš

Michal Handzuš hovorí o repre, Chárovi a deťoch.

Michal Handzuš v rozhovore so Števom Eiselem hovorí o svojej súčasnej kariére, čo robí a aké má plány. Rozprávajú o jeho novej role asistenta hlavného trénera našej reprezentácie. Otvorene sa bavia o hoaxoch súčasnej doby, chvália Cháru a debatujú o tom, ako Handzuš pomáha vo výchove detí. Vedeli ste, že iba 1% z detí, ktoré chodia na hokej, sa stane profesionálnymi hokejistami? V našej najnovšej epizóde podcastu Polčas na telku sa dozviete viac.

Amber tim

Elektronický šport: Ako vzniká esportový tím na Slovensku

Sledujeme začiatky vzniku nového esportového tímu Amber. Prečo vznikol, aké má ciele a aké sú šance na jeho úspech? Rozprávame sa s kapitánom tímu Peťom Kučerom, hráčom FIFA2020 Peťom Dubašákom a ambasádorkou tímu, známou hráčkou NHL2020, Sandrou Demitrovou. Sami zhodnoťte ambície tímu Amber, prípadne sa staňte ich prvými fanúšikmi. Preniknite spolu s nimi do zákulisia elektronického športu, prípadne ich navštívte na Majstrovstvách v elektronických športoch MSR, kde budú hrať CS:GO.

Začnite počúvať už teraz
Polčas na telku si môžete vypočuť aj cez

Google podcasty

Google podcasty

Spotify

Spotify

Apple podcasty

Apple podcasty
Často kladené otázky