Čo vás čaká v podcaste Polčas na telku?

Polčas na telku je filmový a športový podcast. V každom vydaní sa venuje filmovým, prípadne seriálovým témam a tiež aktuálnemu športovému dianiu. Nie je určený len pre ľudí, ktorí sledujú telku, alebo šport. Zaujímavé info si nájdu všetci, ktorí sa chcú niečo dozvedieť, zabaviť sa, prípadne len stráviť príjemne a užitočne čas.

Čo vás čaká v podcaste Polčas na telku?

Zaujímavosti o filmoch

Zaujímavosti o filmoch

Každý film, alebo seriál je o nejakom príbehu. Budeme sa rozprávať o témach, ktoré vás zaujímajú. Nahliadajú pod pokrývku spoločnosti, politiky, alebo len do zákulisia natáčania. Sú aktuálne, budú o nich hovoriť ľudia, ktorí majú informácie z prvej ruky.

Novinky o seriáloch

Novinky o seriáloch

Nevyhýbame sa ani seriálovým novinkám, známym hercom z domova aj zahraničia. Radi vás presvedčíme o tom, že každý si dokáže nájsť zaujímavý seriál. Mnohé informácie sa dozviete skôr ako sa seriál objaví na televíznej obrazovke.

Správy zo športu

Správy zo športu

V každom podcaste budeme druhý "polčas" venovať nejakej aktuálnej športovej téme. Šport nie je len o výsledkoch, ale je o emóciách, súbojoch, reálnych ľuďoch. S nadhľadom budeme glosovať aktuálne témy, ale niektoré možno aj sami prinesieme.

Na aké témy sa môžete tešiť najbližšie?
Števo Eisele

Števo Eisele: komentovanie UEFA a F1 je iné.

Aké to je byť komentátorom futbalových prenosov? A kto vlastne objavil Števa? Povie vám, aký je rozdiel v komentovaní Ligy majstrov a Formuly 1 a možno vám poradí, ako sa stať komentátorom a kde začať. Vypočujte si rozhovor s ním v našom podcaste.

Mária Terézia

Nová Mária Terézia z RTVS vás dostane krvou, hercami a storkou.

Prvú sezónu mini-série "Mária Terézia", ktorá je o období spred korunovácie, si môžete pozrieť na RTVS ešte pred Vianocami. Druhá séria, o ktorej sa dnes rozprávame v podcaste s jej dramaturgičkou, bude mať premiéru pár dní po Vianociach. Je v nej viac krvi a je drsnejšia. Ako prebiehalo nakrúcanie? Vypočujte si v našom podcaste.

Začnite počúvať už teraz
Polčas na telku si môžete vypočuť aj cez

Google podcasty

Google podcasty

Spotify

Spotify

Apple podcasty

Apple podcasty
Často kladené otázky