Čo vás čaká v podcaste Polčas na telku?

Polčas na telku je športový podcast, v ktorom sa venujeme aktuálnemu športovému dianiu. Nie je určený len pre ľudí, ktorí sledujú telku, alebo sú špičkovými športovcami. Zaujímavé info si nájdu všetci, ktorí sa chcú niečo dozvedieť, zabaviť sa, prípadne len stráviť príjemne a užitočne čas.

Čo vás čaká v podcaste Polčas na telku?

Zaujímavosti o filmoch

Zaujímavosti o futbale

Vďaka televíznej stanici Orange Sport máme blízko k špičkovej pohárovej súťaži Ligy majstrov UEFA. Prinesieme vám zaujímavosti priamo z komentátorského pultu. Navyše vám exkluzívne sprostredkujeme príbehy z domácej Fortuna ligy.

Novinky o seriáloch

Novinky zo sveta

V Polčase na telku hovoríme nielen o futbale. Naši komentátori majú bohaté skúsenosti s Formulou 1, hokejom či tenisom. Už teraz sa tešíme na zaujímavosti z turnaja Roland Garros či olympiády v Japonsku.

Správy zo športu

Súťaže

Aj my sa chceme podeliť o zaujímavé výhry, ktoré máme pripravené. U nás máte šancu získať prístup na sledovanie Ligy majstrov UEFA či vyhrať iné televízne a hviezdne ceny.

Na aké témy sa môžete tešiť najbližšie?
Marvel fanúšikovia: viete o svojich hrdinoch všetko?

Marvel fanúšikovia: viete o svojich hrdinoch všetko?

Pre fanúšikov marveloviek bude meno Pavel Kacerle určite známe. Je to mladík, ktorý pracoval na vizuálnych efektoch na filmoch ako Thor, Avengers či legendárnom titule Iron Man 3. V podcaste sa s ním rozpráva fanúšik marveloviek Vlado Nemeth. Príležitosť na tento rozhovor je ideálna, nakoľko HBO aktuálne ponúka maratón marveloviek, a tak sa môžete tešiť na tituly ako Captain America či už vyššie spomínané kinohity. Pustite si náš podcast a dozviete sa kde sa stretávajú tvorcovia príbehov našich hrdinov. Prezradíme aj to, aký je rozdiel medzi americkým a európskym fanúšikom.

Ľubo Višňovský komentuje rozhlasový záznam z finále 2002

Ľubo Višňovský komentuje rozhlasový záznam z finále 2002

Aj po rokoch mrazí pri počúvaní nahrávky Slovenského rozhlasu zo zápasu medzi Slovenskom a Ruskom. Naši chlapci vtedy získali zlato a bol to veru nervy trhajúci zápas. Ako si na tento súboj nervov pamätá jeden zo Zlatých chlapcov, Ľubo Višňovský? Vypočujte si špeciálnu epizódu, v ktorej Števo Eisele púšťal hokejovej hviezde rozhlasovú nahrávku z finálového zápasu.

Začnite počúvať už teraz
Polčas na telku si môžete vypočuť aj cez

Google podcasty

Google podcasty

Spotify

Spotify

Apple podcasty

Apple podcasty
Často kladené otázky