Podcast o všetkom na vašich obrazovkách

Zabavte sa obľúbenými témami a vypočujte si podcast plný zaujímavostí zo sveta filmov, seriálov a športu, ktorý vám prináša Orange a Fortuna.

logo polčas na telku

Zabavte sa obľúbenými témami a vypočujte si podcast plný zaujímavostí zo sveta filmov, seriálov a športu.

Čo vás čaká v podcaste Polčas na telku?

Podcast Polčas na telku sa venuje všetkému, čo by vám na obrazovkách vašich televízii nemalo ujsť. Od veľkých filmových premiér, cez najhorúcejšie seriály až po aktuálne športové dianie. Ak neviete, čo si máte pozrieť skôr, zapnite si Polčas na telku a dozviete sa o všetkom, čo by vám rozhodne nemalo ujsť.

iMac
 • Zaujímavosti o filmoch

  Najhorúcejšie filmové novinky, či zaujímavé tipy na osvedčenú klasiku. Vášniví kinofili si prídu na svoje. Podcast ich zasvätí nie len do recenzií z prvej ruky, ale aj priebehu nakrúcania, vďaka zaujímavým hosťom.
 • Novinky o seriáloch

  Nevyhýbame sa ani seriálovým novinkám, známym hercom z domova aj zahraničia. Radi vás presvedčíme o tom, že každý si dokáže nájsť zaujímavý seriál. Mnohé info sa dozviete skôr ako sa seriál objaví na televíznej obrazovke.
 • Správy zo športu

  V každom podcaste budeme druhý "polčas" venovať nejakej aktuálnej športovej téme. Šport nie je len o výsledkoch, ale je o emóciách, súbojoch, reálnych ľuďoch. S nadhľadom budeme glosovať aktuálne témy, ale niektoré možno aj sami prinesieme.

Kde všade si môžete vypočuť Podcast Polčas na telku?

Podcast polčas na telku si môžete vypočuť na YouTube aj všetkých hlavných podcastových platformách:

 • YouTube
 • Spotify
 • Google Podcasty
 • Apple Podcasty
muž so slúchadlami na ušiach pozerá do mobilu

Vypočujte Polčas na telku

Google podcasty

Google Podcasty


Youtube

Spotify

Spotify


Youtube

Apple podcasty

Apple Podcasty


Youtube

Často kladené otázky